Savivaldybėje lankėsi Jungtinių Amerikos Valstijų ambasados atstovai

0
693

Gegužės 6 d. meras Alvydas Vaicekauskas susitiko su Jungtinių Amerikos Valstijų ambasados Ekonomikos ir politikos skyriaus specialiste Giedra Gurevičiūte-Demereckiene ir profesionalia partnere ekonomikos srityje Ani Muradyan.

Ambasados atstovės domėjosi, kuo mūsų kraštas ypatingas ir kokiose srityse yra galimybių bendradarbiauti. „Prienų kraštas išskirtinis savo gamta, vystomu aviaturizmu. Nors didelių pramonės gamyklų nėra, tačiau galime pasidžiaugti vienintele Pabaltijyje sklandytuvų gamykla, lietuviško midaus gamykla, grikių perdirbimo, langų gamybos, statybos ir kitomis rajono įmonėmis“, – sakė meras. Jis pabrėžė, kad labai laukiamos užsienio investicijos viešbučio statybos, turizmo, laivybos bei aviaturizmo plėtros, perdirbimo ar žemės ūkio srityse, o investuotojų nuogąstavimai dėl žmogiškųjų išteklių trūkumo tikrai išsprendžiami, nes Prienų geografinė padėtis leistų pritraukti specialistų iš didesnių miestų, tokių kaip Kaunas, Alytus ar Marijampolė. „Savivaldybė su nekantrumu laukia naujų investicijų ir visada ras galimybių paremti naujai besikuriančius verslininkus“ – patikino meras.

Susitikimo pabaigoje JAV ambasados atstovės pažadėjo besidomintiems investuotojams rekomenduoti Prienų rajoną kaip puikią vietą naujam verslui ir investicijoms.

Po susitikimo meras lankėsi Prienų „Žiburio“ gimnazijos organizuotos tarptautinės konferencijos „Atgal į gamtą“ uždarymo šventėje.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai