Savivaldybė ruošiasi turizmo parodai

0
2145

Lapkričio 21 d. susirinkę Prienų r. savivaldybės, Justino Marcinkevičiaus viešosios bibliotekos, Krašto muziejaus, Kultūros ir laisvalaikio centro atstovai aptarė pasiruošimo tarptautinei turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodai „Adventur 2019“ klausimus.

Artėjančios parodos tema – potyrių turizmas. Šiandieninis keliautojas tradicinius traukos objektus ir poilsio formas keičia į autentiškus maršrutus ir perka ne turizmo produktą, o unikalią, emocinę patirtį. Prienų r. savivaldybė praėjusioje parodoje didžiausią dėmesį skyrė keliautojo Mato Šalčiaus atminimui ir jo pasiekimams, išgarsinusiems Lietuvą ir Prienų kraštą, o 2019 m. parodoje lankytojus supažindins su oro pramogomis Prienų krašte – sklandymu, šuoliais su parašiutu, pažintiniu skraidymu, parasparniais, oro balionais – ir kvies patirti šiuos unikalius potyrius.

Mero patarėjos J. Zailskienės teigimu, kaip ir kasmet, bus reklamuojami turistiniai objektai ir maršrutai, apgyvendinimo ir pramogų paslaugos, taip pat kviečiami prisijungti krašto verslo atstovai, kurie Savivaldybės stende galės pristatyti savo gaminius ir pramogas.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai