Savaitgalio švenčių kaleidoskopas

0
2282

Miesto eglės įžiebimo šventė

Gruodžio 14 d. gausiai susirinkusių prieniškių ir svečių akivaizdoje buvo įžiebta pagrindinė miesto eglė. Šiais metais Kalėdų eglės įžiebimo šventė Laisvės aikštėje buvo ypatinga – pradedant gražuole egle, naujais žaislais, akcentais ant žibintų, stilizuotu šviečiančiu fontanu su tekančio vandens efektu ir baigiant antrą kartą organizuoto respublikinio Senių besmegenių sąskrydžio atidarymu. Į sąskrydį šiemet suvažiavo 20 senių besmegenių, pagamintų iš antrinių žaliavų – plastiko, stiklainių, eglių šakų ir kt.

Kalėdų eglės įžiebimo šventės dalyvius sveikino Prienų r. savivaldybės meras, dainomis ir kitokiais pasirodymais džiugino meno atlikėjai, o šventę vainikavo fejerverkų lietus.

Festivalis „Revuona“, skirtas „Vajauno“ 20-mečiui

Šeštadienį Prienų kultūros ir laisvalaikio centre Savivaldybės vadovai – meras A. Vaicekauskas, administracijos direktoriaus pavaduotoja R. Zablackienė, administracijos Kultūros, sporto ir jaunimo skyriaus vedėjas R. Šiugždinis – sveikino 14-ojo respublikinio pagyvenusiųjų liaudiškų šokių grupių konkursinio festivalio „Revuona“ dalyvius ir 20-ąjį jubiliejų švenčiantį Prienų KLC pagyvenusiųjų liaudiškų šokių kolektyvą „Vajaunas“. Jubiliejaus proga meras A. Vaicekauskas linkėjo sėkmės, jaunatviškos energijos, gražių laimėjimų ir įteikė sveikinimą ir dovanas kolektyvui ir jo vadovei L. Gediminienei bei ilgamečiams šokėjams.

Šiais metais konkursinio festivalio pereinamasis prizas – Verpstė – iškeliavo į Uteną, į mokytojų pagyvenusiųjų liaudiškų šokių kolektyvą „Levindra“.

Kalėdinė šokių šventė

Sekmadienį Prienų sporto arenoje vyko Kalėdinis šokių konkursas – šventė, į kurią suvažiavo apie 1000 jaunųjų šokėjų iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių. Turnyrą organizuoja sportinių šokių klubas „Vilnis“.

Įteikdamas apdovanojimus renginio globėjas Savivaldybės meras A. Vaicekauskas linkėjo jauniesiems šokėjams siekti savo svajonių ir pergalių. „Ne visi gali tapti nugalėtojais, bet visi gali išmokti šokti, išmokti gražios laikysenos, būti pasitempę. Tai didelis mokymosi šokti privalumas“, – sakė meras.

Kalėdinės šokių šventės dalyvius dainomis džiugino Kalėdų Senis, atlikėja I. Kazlauskaitė, cirko pasirodymais – jaunieji cirko artistai.

Prienų r. savivaldybės informacija

 

Komentarai

komentarai