Sausio 13-ajai paminėti – Jaunučių krepšinio turnyras

0
1338

2Sausio 14-ąją Prienų sporto ir pramogų arenoje surengtas Prienų rajono savivaldybės ir „Gyvenimo“ laikraščio krepšinio 3×3 pirmenybių jaunučių vaikinų ir merginų turnyras, skirtas Sausio 13-ajai, Laisvės gynėjų dienai, atminti. Savivaldybės partneriui – Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Prienų rajono policijos komisariatui (toliau – Prienų r. PK) – pasiūlius šis turnyras tapo Prienų r. PK vykdomos prevencinės programos dalimi ir patriotinio auklėjimo priemone.

Norą dalyvauti turnyre pareiškė 3 vaikinų ir 2 merginų komandos. Jaunučių merginų grupėje dėl nugalėtojų vardo kovojo Šilavoto ir Balbieriškio pagrindinių mokyklų krepšininkės. Šilavoto sportininkės  buvo stipresnės ir iškovojo pirmą vietą. Vaikinų pogrupyje trečią vietą iškovojo Stakliškių gimnazijos krepšininkai. Antra vieta atiteko Balbieriškio pagrindinės mokyklos vaikinams. Aukso medaliais pasidabino Šilavoto pagrindinės mokyklos auklėtiniai.

Varžybų nugalėtojus ir dalyvius sveikino, taurėmis, diplomais, asmeniniais medaliais ir saldžiaisiais prizais.