Puikus Edvino Šeškaus debiutas padėjo „Rasams“ įveikti „Šilutę“

0
1328

1Prieš kelias dienas į Raseinių „Rasus“ (2-3) nuomos pagrindais iš Vilniaus „Lietuvos ryto“ persikėlęs prienietis Edvinas Šeškus galingai debiutavo naujajame klube.

Po ilgosios pertraukos aukštesnę pavarą įjungę „Rasai“ namuose 99:85 (25:28, 20:17, 31:13, 23:27) įrodė pranašumą prieš „Šilutę“ (3-2).

Po dviejų kėlinių rezultatas dar buvo lygus (45:45), tačiau trečiajame galingai spurtavę šeimininkai pabėgo į priekį 83:61 ir privertė varžovus pamiršti pergalę.

Šeškus per 30 minučių pelnė 28 taškus (9/13 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai, 1/3 baudos), atkovojo 6 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir 4 kartus pažeidė taisykles.

„Rasai“: Edvinas Šeškus 28, Gabrielis Motonas (10 rez. perd.) ir Airidas Giedraitis po 16.

„Šilutė“: Tomas Lekūnas ir Darius Kibildis po 18, Ignas Vaitkus 16, Deividas Kumelis 10.