Puikiai rungtynes pradėjusi „Skycop“ parsivežė pergalę iš Šiaulių

0
2508

Idealiai rungtynes pradėjusi Prienų „Skycop“ nutraukė dviejų pralaimėjimų seriją ir iškovojo pergalę „Šiauliuose“.

Solidžią persvarą po dviejų kėlinių turėjusi „Skycop“ 100:90 įveikė „Šiaulius“ ir įsirašė antrąją pergalę LKL pirmenybėse.

Šiose rungtynėse „Skycop“ veteranas Mindaugas Lukauskis tapo penktuoju krepšininku LKL istorijoje, kuris perkopė 5000 taškų ribą.

„Iš 40 minučių galbūt tik 15 žaidėme taip, kaip norėčiau, kad žaistume, – teigė „Šiaulių“ strategas Antanas Sireika. – Didžiausia bėda, kad klystame elementariose situacijose. Žaidėme prieš protingus žaidėjus ir jie išnaudoja visas situacijas, kuriose elementariai suabejojame. Negaliu labai pykti, kai kurie epizodai buvo geri, bet mums reikia daug išmokti.“

Puikiai startavę prieniškiai jau po 20-ies minučių turėjo saugų pranašumą – 55:40.

Vis dėlto po pertraukos „Šiauliai“ sugebėjo atkurti intrigą rungtynėse ir prieš lemiamą ketvirtį jau turėjo vienaženklį deficitą – 69:77.

Likus žaisti dar keturias minutes po Karolio Lukošiūno tritaškio su pražanga „Šiauliai“ jau atsiliko tik keturiais taškais (87:91). Tačiau tada sekė Michaelo Bruesewitzo tritaškis, Darjušo Lavrinovičiaus dvitaškis ir „Skycop“ vėl galėjo atsikvėpti lengviau.

„Šiose rungtynėse mus išgelbėjo geras puolimas, pataikymas, geras kamuolio vaikščiojimas, – kalbėjo „Skycop“ treneris Virginijus Šeškus. – Puolime žaidėme komandiškai, išskyrus tuos kelis momentus, kai paleidome iniciatyvą. Svečiuose žaidžiant visada reikia išlikti susikaupus, nesvarbu, kiek pirmauji. Praradome kontrolę ir gerai, kad Michaelas tritaškį pataikė, bet viskas galėjo apsiversti.“

Ramiau rungtynių pabaigą sužaidusi patyrusi „Skycop“ iškovojo dar vieną pergalę.

„Šiauliai“: Ignas Vaitkus 21, Arminas Urbutis 15 (10 atk. kam.), Karolis Lukošiūnas 13, Christianas Terrellis 11.

„Skycop“: Ovidijus Varanausas (10 rez. perd.) ir Gintaras Leonavičius po 16, Martynas Gecevičius 15, Darjušas Lavrinovičius 14, Michaelas Bruesewitzas 12.