Prienuose paminėta Pasaulinė diena žuvusiems eismo įvykiuose atminti

0
1047

3
Kiekvienais metais trečiąjį lapkričio sekmadienį minima Pasaulinė diena žuvusiems eismo įvykiuose atminti.

Šiais metais tokia diena – lapkričio 17-oji. Ši diena – solidarumo išreiškimas, dvasinis ir moralinis palaikymas, skirtas žmonėms, kurie išgyvena netektis ir praradimus dėl eismo įvykiuose prarastų savo šeimos narių, draugų ar tiesiog pažįstamų.

2Prienuose po Šv. Mišių Kristaus Apsireiškimo bažnyčioje, Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Prienų rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Jolita Sinkevičienė, policijos rėmėjos Paulina ir Inga inicijavo žuvusiųjų eismo įvykiuose atminimo dienos minėjimą. Buvo uždegtos žvakutės, Prienų rajono gyventojams išdalytos atmintinės. Kartu siekiama dar kartą atkreipti visuomenės dėmesį į kiekvieno asmeninę atsakomybę už savo elgesį kelyje, Kelių eismo taisyklių laikymąsi, kad būtų išvengta beprasmių aukų.

Už skubėjimą, įgūdžių ir vairavimo kultūros stoką, vairavimą būnant neblaiviems mokama 1pernelyg didelė kaina – žmogaus gyvybė. Minėdami žuvusiuosius keliuose, neužmirškime klausti savęs – ar aš gerbiu ir saugau savo ir kito gyvybę? Ar tikrai esu atsakingas?

Prienų PK informacija

Komentarai

komentarai