Prienuose lankėsi Ukmergės rajono savivaldybės administracijos atstovai

0
132

Šiandien Prienų rajono savivaldybėje svečiavosi Ukmergės rajono savivaldybės atstovai: administracijos direktorius Darius Varnas, Švietimo ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Rasa Ragelytė-Kriaučiūnienė, Investicijų ir užsienio ryšių vyriausioji specialistė Vaida Skinkytė ir VšĮ Ukmergės sporto klubo „Olimpas“ vadovas Nerijus Vasiliauskas.

Svečiai atvyko pasidomėti Prienų rajono savivaldybės sporto baze ir sporto veikla. Lydimi Prienų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo Algio Marcinkevičiaus ukmergiškiai apsilankė Prienų kūno kultūros ir sporto centre, bendravo su centro vadovais, apžiūrėjo sporto bazę – areną, stadioną, sporto aikštynus.

Savivaldybėje svečius priėmė meras Alvydas Vaicekauskas. Priėmime taip pat dalyvavo mero pavaduotoja Loreta Jakinevičienė, administracijos direktorė Jūratė Zailskienė.

Susitikimo metu buvo diskutuota apie savivaldybių sporto vystymą ir jo perspektyvas, sporto bazės plėtrą, sporto šakų finansavimą, šilumos ūkį, kitus klausimus, kurie būdingi panašaus dydžio savivaldybėms.

Kolegos iš Ukmergės rajono savivaldybės pabrėžė, kad juos maloniai nustebino ne tik sporto bazė, bet ir graži bei prižiūrima aplinka, daugiabučių namų renovacija, sutvarkytos viešosios erdvės, o ypač – nuoširdūs žmonės. Atsisveikindami savivaldybių vadovai apsikeitė gražiais palinkėjimais ir atminimo suvenyrais.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai