Prienų seniūnijos ataskaitinis susirinkimas

0
1999

Seniūnijų ataskaitinių susirinkimų maratonas eina į pabaigą. Balandžio 1 d. 2018 metų veiklos ataskaitą pristatė Prienų seniūnijos seniūnas A. Matulevičius.

Ataskaitiniame susirinkime dalyvavo mero pavaduotojas A. Marcinkevičius, administracijos direktorius E. Visockas, mero patarėja J. Zailskienė, Savivaldybės tarybos nariai, administracijos skyrių vedėjai, specialistai, seniūnijos įstaigų, organizacijų atstovai.

Prieš susirinkimą su seniūnaičiais, bendruomenių pirmininkais visiems rūpimais klausimais diskutavo mero pavaduotojas A. Marcinkevičius, mero patarėja J. Zailskienė. Gyventojų ir bendruomenių atstovai domėjosi, kokios yra galimybės išasfaltuoti Šviesos gatvę, atnaujinti laiptus į sodininkų bendrijas, įrengti apšvietimą gatvėse, kuriose dar nėra šios paslaugos, klausė, kada bus vykdomas Nemuno pakrantės ir estrados prieigų sutvarkymo projektas, prašė įrengti paplūdimį prie Nemuno Paprienėje bei daugiau vandens čiaupų miesto kapinėse, pasidžiaugė viešųjų erdvių sutvarkymo projekto Stadiono mikrorajone sparta ir besikeičiančiais Prienais.

Dauguma atsakymų susirinkusius gyventojų atstovus tenkino, nes įgyvendinant projektus, bus ieškoma visų galimybių išspręsti kitas problemas, pagerinti aplinką, atsižvelgti į pageidavimus. Be abejo, lėšų labai trūksta, ne visus lūkesčius įmanoma per metus įgyvendinti, bet ir Šviesos g. asfaltavimas yra numatytas (yra parengtas projektas, gatvė įtraukta į prioritetinių darbų sąrašą, tačiau galutinį sprendimą priims komisija ir Taryba), ir laiptų į sodininkų bendrijas atnaujinimas (jau yra atnaujinti ar naujai įrengti 2 laiptai ir sutvarkytas vienas takas), ir pėsčiųjų bei dviračių takai link estrados bei per Dvariuko mikrorajoną, taip pat, kaip sakė mero patarėja J. Zailskienė, su miškininkų pagalba planuojama atnaujinti taką per Velniabliūdžio pelkę. Šiemet turi prasidėti Revuonos parko ir prieigų prie Kęstučio paminklo sutvarkymo darbai, jau skirtas finansavimas Revuonos g. remontui (bus pradėtos rangos darbų procedūros), sparčiai vyksta automobilių stovėjimo aikštelės įrengimas vidiniame ligoninės kieme, netrukus prasidės Stadiono g. likusios dalies asfaltavimas, kitų gatvių remontas, laukia konteinerių aikštelių asfaltavimo ir kiti miesto gražinimo darbai.

Seniūnas savo ataskaitoje apžvelgė, kokius darbus per praėjusius metus pavyko nuveikti, su kokiomis problemomis susidurta, pasidžiaugė visų pasiektais rezultatais, padėkojo seniūnijos partneriams, bičiuliams ir pagalbininkams.

Susirinkime buvo išklausyti ir seniūnijos įstaigų, organizacijų atstovai. Savo veiklas pristatė Prienų VSB, Jiezno paramos šeimai centro, „Sodros“ atstovai, praėjusių metų kriminogeninę situaciją apžvelgė Policijos komisariato atstovas.

Vicemeras A. Marcinkevičius visos savivaldybės ir mero vardu padėkojo aktyviems gyventojams, bendruomenėms, organizacijoms už bendrą darbą ir išsakė viltį, kad ir ateinančius ketverius metus visiems kartu pavyks nuoširdžiai dirbti savo krašto labui, tęsti pradėtus darbus ir įgyvendinti naujus sumanymus.

Susirinkusiems literatūrinę muzikinę programą dovanojo Prienų KLC saviveiklininkai. Antrojo aukšto fojė veikė prieniečio A. Aleknavičiaus nuotraukų paroda.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai