Iškiliausios „Revuonos“ pagrindinės mokyklos asmenybės

0
1292

„Kiek dera turėti vaizduotės,
kad išauklėtum tokius žmones,
kokių reikia ateičiai“
Nikolajus Gogolis

Artėja Lietuvos valstybės ir Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos šimtmetis.

Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos P. Garmaus vardo muziejaus nuotraukose, stenduose, albumuose užfiksuoti svarbiausi mokyklos įvykiai, ugdymo proceso akimirkos, pasiekimai, susitikimai, džiaugsmai, netektys.

Norisi, kad svarbiausi mokyklos žmonės: mūsų mokiniai, mokytojai, darbuotojai, mokyklos vadovai, tarsi išėję iš muziejaus, priartėtų prie šiandieninių mokinių, mokytojų, darbuotojų, svečių, todėl kilo idėja sukurti iškiliausių „Revuonos“ pagrindinės mokyklos asmenybių galeriją, kurioje rastume jų nuotraukas, pasakojimus, prisiminimus, istorijas.

Išvysime vienuolika buvusių mokinių: Rasos, Dalios, Vytautės, Vitos, Danutės, Zitos, Violetos, Astos, Daivos, Gintarės, Vaidos, sugrįžusių dirbti mokytojomis į savo mokyklą, nuotraukas, jų – buvusių mokinių ir tapusių mokytojomis – pasakojimus apie vaikystę, išdaigas, gyvenimą, darbą.

Toliau skaitysime dirbusių pedagogų, dabar jau senjorų, buvusių mokinių, grįžusių į savo mokyklą dirbti įvairių darbų, buvusių mokinių, pasklidusių po rajoną, šalį ar net pasaulį, tapusių sportininkais, gydytojais, dvasininkais, meno ir kultūros darbuotojais, mokytojais ir kt., istorijas.

Laukiame visų pasiūlymų, prisiminimų apie tolimesniuose kampeliuose, svečiose šalyse gyvenančius ir dirbančius mūsų mokyklos – Prienų 2-osios, vėliau „Revuonos“ vidurinės, „Revuonos“ pagrindinės – buvusius mokinius, mokytojus.

Pasiūlymus galima siųsti el. adresu: revuona100@gmail.com

Idėjos autorė Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos istorijos mokytoja Irena Vincekienė

Komentarai

komentarai