Prienų „Revuonos“ kalėdinis badmintono turnyras

0
1172

2018 m. gruodžio 14 dieną, buvo surengtas jau tradicinis Kalėdinis Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos badmintono turnyras.

Šį turnyrą organizavo Prienų „Revuonos“ pagrindinė mokykla kartu su Prienų badmintono klubu. Šiame turnyre dalyvavo 52 moksleiviai nuo „nulinukų““ iki dešimtokų. Turnyro dalyviai buvo iš Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos, Pakuonio pagrindinės mokyklos, Balbieriškio pagrindinės mokyklos, Prienų Žiburio gimnazijos, Birštono gimnazijos, Ąžuolo progimnazijos ir Kauno Jezuitų gimnazijos.

Kiekvienam dalyviui buvo įteiktas turnyro sertifikatas, o nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti proginiais medaliais. Turnyro vyriausias teisėjas buvo „Revuonos“ ir Pakuonio pagrindinių mokyklų mokytojas Dalius Juodsnukis, o jam talkino ir nepasimesti turnyro organizavimo veikloje padėjo Pakuonio pagrindinės mokyklos mokinė Samanta Staseliūnaitė.

Turnyras prasidėjo nuo nulinukų ir šioje grupėje tarp mergaičių 1-ąją vietą iškovojo Eglė Juozapavičiūtė („Revuona“), 2-oji buvo Paulina Sirusaitė („Revuona“) ir 3-ją vietą iškovojo Smiltė Vaitkevičiūtė (Revuona). Berniukų grupėje 1-ąją vietą iškovojo Thomas Nathan Ogrady („Revuona“), o 2-ąją Ajus Raistas („Revuona“).

Pradinukų grupėje, mergaičių pogrupyje 1-oji buvo Iveta Baranauskaitė („Revuona“), o 2-ąją vietą iškovojo Arielė Teličanaitė („Revuona“). Berniukų vieneto grupėje 1-ąją vietą iškovojo Gustas Čekavičius („Revuona“), 2-ąją vietą Lukas Laukaitis („Revuona“) ir 3-ąją vietą iškovojo Kevin Kuzminas („Revuona“). Berniukų dvejeto grupėje neįveikimas buvo Gusto Čekavičiaus ir Dominyko Treigio dvejetas („Revuona“), antrieji buvo Lukas Laukaitis ir Laurynas Šidlauskas (abu „Revuona“), o trečiąją vietą iškovojo Kevin Kuzmino ir Danieliaus Sukankos dvejetas („Revuona“).

Pradedančiųjų grupėje varžėsi vyresni (5-10 klasių) moksleiviai, kurie dar tik nesenai yra pradėję žaisti badmintoną. Merginų dvejeto grupėje 1-ąją vietą iškovojo Ieva Berkomaonaitė (Pakuonis) ir Saulė Tamulaitytė („Revuona“), 2-ąją vietą Joana Gudauskaitė ir Evelina Gudauskaitė(abi Pakuonis), o 3-ąją Gabija Žemaitytė ir Gabija Kasčionytė (abi Pakuonis). Vaikinų dvejeto grupėje 1-ąją vietą iškovojo Bronius Karsokas kartu su Mariumi Gudausku (abu Pakuonis), 2-aja vieta tenkinosi Lukas Dockevičius („Revuona“) ir Rokas Vaicekauskas („Revuona“), o 3-ąją vietą iškovojo Vismantas Staseliūnas ir Erikas Žemaitis(abu Pakuonis).

Pažengusiųjų grupėje varžymasis prasidėjo nuo merginų ir vaikinų dvejetų. Merginų dvejeto grupėje 1-ąją vietą iškovojo Toma Petraškaitė (Žiburys) ir Fausta Balčiukynaitė (Birštonas), o 2-oji vieta atiteko Agnei Stravinskaitei (Jezuitai) ir Ievai Berkmonaitei. Merginų Vieneto grupėje 1-oji buvo Agnė Stravinskaitė (Jezuitai), 2-oji Toma Petraškaitė (Žiburys) ir 3-oji Fausta Balčiukynaitė (Birštonas). Vaikinų vieneto grupėje buvo ankšta, todėl vyko emocinga kova dėl prizinių vietų, tačiau visus varžovus įveikė ir 1-ąją vietą iškovojo Augustas Valatka (Birštonas), 2-ąją Ąžuolas Barkauskas ir 3-ąją Deivydas Žilinskas („Revuona“). Vaikinų dvejeto grupėje pirmieji buvo Deivydas Žilinskas („Revuona“) ir Pijus Stravinskas (Jezuitai), antrieji Matas Stravinskas („Revuona“) ir Arijus Baranauskas („Revuona“), o treti liko Augustas Valatka (Birštonas) ir Augustas Kuzminskas („Revuona“). Mišraus dvejeto grupėje 1-ąją vietą iškovojo Deivydo Žilinsko („Revuona“) ir Tomos Petraškaitės (Žiburys) dvejetas.