Prienų rajono ir Birštono savivaldybių vadovų susitikimas

0
2297

Birželio 20 d. Prienų r. savivaldybėje susitiko Prienų r. ir Birštono savivaldybių merai A. Vaicekauskas ir N. Dirginčienė aptarti aktualijų, bendrų projektų, kylančių iššūkių. Susitikime taip pat dalyvavo Prienų r. savivaldybės administracijos direktorė J. Zailskienė, direktorės pavaduotojas A. Marcinkevičius, mero patarėja A. Dargužienė, Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėja D. Joneliūnienė, Birštono savivaldybės administracijos direktorė J. Tirvienė, merės patarėja R. Kurkauskaitė, Architektūros ir kraštotvarkos skyriaus vedėjas M. Michaliunjo.

Susitikime diskutuota bendrų projektų – dviračių takų, turistinių trasų ir turizmo maršrutų, jų informacinės struktūros plėtros, detalaus plano koregavimo, kapinių plėtros ir tvarkymo – vystymo klausimais.

Savivaldybių vadovai sutiko, kad reikalingas visos kapinių teritorijos kompleksinio sutvarkymo – takų, kolumbariumo įrengimo, konteinerių poreikio ir vietų numatymo ir pan. – techninis projektas. Sutarta nenuleisti rankų, sprendžiant kelio Kaunas – Prienai – Alytus rekonstrukcijos vilkinimo klausimus.

Kadangi Prienų r. savivaldybė planuoja įkurti Turizmo ir verslo informacijos centrą, ateityje tikimasi dar glaudesnio bendradarbiavimo su Birštono savivaldybe turizmo vystymo srityje.

Šiandien vykęs susitikimas – vienas iš tradicinių kaimyninių savivaldybių vadovų susitikimų, kuriame aptartos ne tik susikaupusios problemos, bet ir bendradarbiavimo nauda. Mero A. Vaicekausko nuomone, tokios diskusijos labai naudingos, jos skatina darnesnį bendradarbiavimą, galimybes planuoti bendrus projektus, greičiau spręsti iškylančias problemas.

Kitas susitikimas planuojamas Birštono savivaldybėje.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai