Prienų r. savivaldybės teritorijoje – 306 sergantys asmenys

0
651

Lapkričio 23 d. NVSC duomenimis:
COVID-19 liga Prienų r. savivaldybės teritorijoje serga 306 asmenys (lapkričio 22 d. – 296), pasveiko – 98. Nauji pavieniai atvejai patvirtinti UAB „Rūdupis“, Prienų r. policijos komisariate, l/d „Gintarėlis“ (sustabdyta vienos grupės veikla), UAB „Askema“.

Per parą Prienų r. savivaldybėje buvo atlikti 22 tyrimai.

Gauta informacija, kad situacija Veiverių slaugos ligoninėje stabilizavosi – baigia pasveikti visi pacientai ir darbuotojai.

Savivaldybė ir toliau tęsia daugiabučių namų, kuriuose fiksuojami nauji koronaviruso atvejai, laiptinių dezinfekavimą, taip pat (jei yra poreikis) organizuoja gyventojų nuvežimą į mobiliuosius punktus bei Karščiavimo kliniką, sergančių gyventojų, kuriems stabilizavosi būklė, parvežimą į gyvenamąją vietą iš gydymo įstaigų, teikia kitas COVID-19 pandemijos metu būtinąsias paslaugas.

Per praėjusią parą Lietuvoje patvirtinti 1192 koronavirusinės infekcijos (COVID-19) atvejai.
NVSC ir Savivaldybė primena, kad asmenys, kurie gavo patvirtinimą, kad jiems atliktas tyrimas PGR metodu (imant tepinėlį iš nosiaryklės) yra teigiamas, t. y. nustatytas koronavirusas, turi nedelsiant izoliuotis, nelaukdami NVSC specialistų skambučio, taip pat – informuoti darbdavius bei asmenis, su kuriais pastaruoju metu bendravo, apie galimą riziką.

Informacija bus atnaujinta, kai turėsime daugiau duomenų. Likite sveiki ir atsakingi!

Prienų r. savivaldybės informacija

 

Komentarai

komentarai