Prienų r. savivaldybės mero Alvydo Vaicekausko padėka

0
840

Krizės akivaizdoje visi vėl pajutome didžiulį žmonių susivienijimą ir palaikymą. Nuoširdžiai dėkoju mecenatui Arvydui Paukščiui, UAB „Teltonika IOT Gorup“ įkūrėjui ir savininkui, Balbieriškio bažnyčios atstatymo mecenatui, kuris pats pasisiūlė padėti ir jau pervedė finansinę paramą. Visos lėšos bus skirtos įsigyti reikalingiausių apsaugos priemonių pirmiausia medikams ir priešakinėse kovos su koronaviruso pandemija linijose stovintiems žmonėms.

Nepaprastai džiaugiuosi, kokių puikių žmonių ir verslų mes turime. Kasdien sulaukiame norinčiųjų vienaip ar kitaip prisidėti, pasidalinti. Pasirodo vis daugiau gerumo iniciatyvų: laiptinėse atsiranda skelbimai su pasiūlymais senjorams padėti aprūpinti produktais ir suteikti kitokią pagalbą, žmonės ragina vieni kitus išnuomoti butus grįžusiems iš užsienio saviizoliacijai, pirkti mažesnėse parduotuvėse ir palaikyti smulkiuosius verslininkus.

Kiti verslininkai sunkiu laikotarpiu vaišina mūsų greitosios medicinos pagalbos darbuotojus maistu. Ačiū Jums visiems. Būkime ir toliau vieningi, dalinkimės kuo galime, palaikykime vieni kitus, ir visi kartu šią kovą laimėsime!

Prienų r. savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas

 

Komentarai

komentarai