Prienų r. savivaldybės mero Alvydo Vaicekausko kreipimasis į krašto gyventojus

0
1566

Mieli prieniečiai ir kraštiečiai, kviečiu visus susivienyti kovoje prieš pasaulį, o dabar ir mūsų šalį užklupusį nematomą priešą. Dėl koronaviruso jau trys dienos paskelbtas karantinas.

Karantino metu padėkime vieni kitiems, kaimynams, vienišiems – kas atnešdami maisto, kas nupirkdami vaistų, gal knygą ar spaudos leidinį pasiūlydami. Pagalbos gali prireikti ir mūsų aptarnaujantiems darbuotojams – socialiniams, sveikatos priežiūros darbuotojams, kurie lankys senelius, teiks įvairias paslaugas gyventojams.

Nors nemažai priemonių turime, ateityje jų gali pritrūkti. Gal kas turite, esate sukaupę atsargų ir galite pasidalinti – vienkartinėmis pirštinėmis, respiratoriais, dezinfekavimo priemonėmis, medicininėmis kaukėmis, kombinezonais ir kt. Visi pasiūlymai yra geri, kurie tik gali būti naudingi ir padėti žmonėms.

Kreipiuosi į siuvimo paslaugas teikiančius gyventojus – kas galėtų pasiūti vienkartinių kaukių, medžiaga pažadame aprūpinti.

Su visais pasiūlymais prašau kreiptis į savivaldybės Socialinės paramos ir sveikatos skyrių elektroniniu paštu sandra.mekioniene@prienai.lt, telefonais 8319 61161, 8655 02973.

Būkite sveiki ir saugokite vieni kitus!

 

Komentarai

komentarai