Prienų r. savivaldybės krepšinio pirmenybių šeštojo turo rezultatai

0
867

Šeštajame ture įšalusius Prienų KKSC lankus pirmieji išbandė „PMVD“ ir Veiverių „Amberio“ krepšininkai. „PMVD“ geriau pradėjo rungtynes ir po trijų A. Marchockio tritaškių pirmavo 24:16, o sėkmingai po krepšiu žaidęs vidurio puolėjas G. Vasiliauskas prieš didžiąją pertrauką padidino pastarosios komandos persvarą iki 14 taškų – 43:29. Po didžiosios pertraukos „PMVD“ ir toliau sėkmingai rungtyniavo tiek puolime, tiek gynyboje ir didino savo pranašumą, o labiausiai prie to prisidėjo tris tritaškius paeiliui pataikęs M. Seilius. „Amberio“ viltis palaikė tik tolimi P. Kirpičenko metimai. Vis dėlto, vos prasidėjus ketvirtajam kėliniui, „PMVD“ persvara perkopė trisdešimties taškų ribą, o galutinis rungtynių rezultatas užfiksavo triuškinamą jų pergalę rezultatu 101:60.

„PMVD“ – Veiverių „Amberis“ 101:60 (21-10 22-19 28-18 30-13)
Rezultatyviausi žaidėjai:
„PMVD“: G. Vasiliauskas 24, A. Marchockis 19, M. Seilius 14.
„Amberis“: P. Kirpičenko 26, G. Žilinskas 15, R. Klapatauskis 10.

Kitose rungtynėse susitiko „Pakuonio“ ir „Prienai-Tango pizza“ komandos. Pirmąsias 5 minutes vyravo apylygis žaidimas, tačiau po keitimo aikštelėje pasirodęs „Prienai-Tango pizza“ žaidėjas J. Davidavičius greitai „sumetė“ net 10 taškų ir leido savo komandai pirmauti 26:16. Antrajame kėlinyje abi komandos kiek sumažino apsukas ir surinko mažiau taškų, tačiau prieniečiai ir toliau išlaikė dviženklę persvarą – 42:29 po dviejų kėlinių. Trečiajame ketvirtyje aikštelėje ėmė siausti T. Kisieliausko ir V. Jarmalos duetas – jie kartu „Pakuoniui“ surinko net 19 taškų, o vos įpusėjus kėliniui skirtumas tarp komandų sumažėjo iki 3 taškų. Tačiau po minutės pertraukėlės „Tango pizza“ smeigė net 5 tritaškius ir susigrąžino apčiuopiamą 9 taškų persvarą. Lemiamame kėlinyje „Tango pizza“ po truputį didino savo pranašumą, o „Pakuonio“ krepšininkai niekaip nesugebėjo sugaudyti E. Mankausko, šiame ketvirtyje pelniusio 11 taškų. Pastarasis labiausiai prisidėjo prie svarbios „Prienai-Tango pizza“ pergalės rezultatu 86:71.

„Prienai-Tango pizza“ – „Pakuonis“ 86:71 (26-16 16-13 21-25 23-17)
„Prienai-Tango pizza“: J. Davidavičius 23, E. Mankauskas 21, K. Chadakauskas 19.
„Pakuonis“: T. Kisieliauskas 26, V. Jarmala 18, S. Ambrazas 9.

Didelio susidomėjimo sulaukė įspūdingą rezultatyvumą demonstruojančių komandų – „Stadiono“ ir „Dvariuko“ – akistata. Pirmasis kėlinys tik patvirtino, kad šiame susitikime daugiau dėmesio bus skiriama puolimui – po pirmųjų dešimties minučių „Stadionas“ pirmavo 30:28. Antrajame kėlinyje ir toliau tęsėsi D. Šeškaus ir G. Maceinos mikrodvikova – abu krepšininkai nuolat stojo prie baudų metimo linijos, o prasidėjus didžiajai pertraukai švieslentėje degė lygybė 50:50. Po pertraukos pagaliau prabilo vienas „Dvariuko“ lyderių A. Tilindė, kuris trečiajame kėlinyje surinko 11 taškų. Tačiau „Dvariukui“ niekaip nesisekė sustabdyti G. Maceinos, kuris puolime darė ką norėjo, o jo tritaškis kėlinio pabaigoje leido „Stadionui“ po 30-ies minučių pirmauti 77:71. Lemiamame kėlinyje „Stadionas“ visą laiką buvo keliais žingsniais priekyje, o D. Šeškaus ir A. Tilindės pastangos norimų rezultatų nedavė – „Stadionas“ laimėjo susitikimą rezultatu 101:93 ir įsirašė šeštąją pergalę iš eilės.

„Stadionas“ – „Dvariukas“ 101:93 (30-28 20-22 27-21 24-22)
„Stadionas“: G. Maceina 36, V. Palaikis 17, R. Gerbutavičius 14.
„Dvariukas“: D. Šeškus 28, A. Tilindė 27, D. Petkevičius 17.

„Stadiono“ komandos žaidėjas G. Maceina nubaustas technine pražanga.
„Dvariuko“ komandos žaidėjas M. Ylius nubaustas technine pražanga.
Tiek „Šilavotas“, tiek „Pušynė“ savo gretose turi individualiai labai stiprius įžaidėjus – L. Kurtinaitį ir P. Kamarauską. Šių komandų dvikova prasidėjo puikiais minėtų krepšininkų pasirodymais: L. Kurtinaitis pirmajame kėlinyje savo komandai pelnė net 14 taškų, P. Kamarauskas „Pušynei“ taip pat surinko 14, o po pirmųjų 10-ies minučių „Pušynė“ pirmavo 25:18. Po pertraukėlės abi komandos ir toliau demonstravo rezultatyvų žaidimą – „Pušynę“ į priekį vedė A. Sinkevičius, o „Šilavoto“ gretose L. Kurtinaičiui į pagalbą pagaliau atėjo ir kiti komandos draugai. Įpusėjus rungtynėms „Pušynė“ ir toliau pirmavo tuo pačiu 7 taškų skirtumu – 50:43. Antroje rungtynių pusėje „Pušynė“ ir toliau didino savo pranašumą – puikų pasirodymą tęsė A. Sinkevičius sėkmingai rinko taškus ir „Šilavotas“ galiausiai buvo priverstas pripažinti priešininkų pranašumą. „Pušynė“ laimėjo susitikimą rezultatu 96:81 ir toliau kartu su „Stadionu“ išlieka vienintelėmis pralaimėjimo skonio dar nepatyrusiomis komandomis.

„Pušynė“ – „Šilavotas“ 96:81 (25-18 25-25 24-21 22-17)
„Pušynė“: A. Sinkevičius 31, P. Kamarauskas 25, G. Andreikėnas 14.
„Šilavotas“: L. Kurtinaitis 28, V. Mieldažys 14, A. Senavaitis 12.

Šeštasis turas baigėsi „Stakliškių“ ir „Jiezno“ dvikova. E. Kebliko ir M. Nenartavičiaus vedami stakliškiečiai galingai pradėjo susitikimą ir jau įpusėjus rungtynėms turėjo triuškinamą pranašumą – 46:24. Po didžiosios pertraukos „Stakliškės“ akivaizdžiai atsipalaidavo, o šlubuojančiu priešininkų puolimu greitai pasinaudojo „Jieznas“ – jiezniškiai pataikė keletą tritaškių ir prieš paskutinį kėlinį sumažino atsilikimą iki 15 taškų – 42:57. Paskutinis ketvirtis prasidėjo „Stakliškių“ lyderio E. Kebliko šešiais taškais iš eilės, tuo tarpu „Jiezno“ komanda jau atrodė susitaikiusi su pralaimėjimu. Galutinė rungtynių sirena užfiksavo nesunkią „Stakliškių“ pergalę rezultatu 77:60.

„Stakliškės“: M. Nenartavičius 26, E. Keblikas 24, M. Gailiūnas ir V. Bereiša po 7.
„Jieznas“: L. Pempė 11, E. Balaika 8.

Prienų r. savivaldybės ir „Gyvenimo“ laikraščio krepšinio pirmenybių informacija