Prienų r. savivaldybės krepšinio pirmenybių 11-ojo turo susitikimų rezultatai

0
2353

Vasario 10 dieną finišavo Prienų rajono savivaldybės ir „Gyvenimo“ laikraščio pirmenybių reguliarusis sezonas. Pirmose dienos rungtynėse Veiverių „Amberis“ siekė žūtbūtinės pergalės prieš Balbieriškio „Ringį“. „Amberiui“ tik pergalė būtų atvėrusi kelią į ketvirtfinalį, todėl veiveriškiai susitikimą pradėjo susikaupę – du T. Ragucko tritaškiai įtvirtino lygybę po pirmųjų dešimties minučių – 16:16. Antrajame ketvirtyje „Ringis“ ėmė demonstruoti puikų žaidimą puolime – balbieriškiečiai greitomis atakomis rinko lengvus taškus, o dažniausiai jų smaigalyje atsidurdavo A. Pilvelis ir D. Kalėda. „Amberį“ gelbėjo tik galingas G. Žilinsko žaidimas – jis antrame kėlinyje pelnė net 14 taškų, o įpusėjus rungtynėms „Amberis“ atsiliko 38:44. Antroje rungtynių pusėje „Amberio“ žaidėjų jėgos ėmė sekti, o A. Pilvelis, D. Kalėda ir M. Burbulevičius ir toliau nemažino apsukų puolime – jų vedamas „Ringis“ iškovojo pergalę rezultatu 83:73. „Ringis“ žengė į ketvirtfinalį, tuo tarpu „Amberiui“ pirmenybės jau baigėsi.

Balbieriškio „Ringis“ – Veiverių „Amberis“ 83:73 (16-16 22-28 16-23 19-16)

Rezultatyviausi žaidėjai:
„Ringis“: M. Burbulevičius ir A. Pilvelis po 20, D. Kalėda 19;
„Amberis“: G. Žilinskas 30, M. Mocevičius 13, T. Raguckas 12.

„PMVD“ užtikrintai pradėjo susitikimą su „Stakliškėmis“ ir po trijų E. Zamblausko tritaškių pirmavo 22:16. Antrajame kėlinyje „Stakliškės“ ėmė demonstruoti geresnę gynybą, o po krepšiu dominavęs M. Nenartavičius padėjo stakliškiečiams ne tik pasivyti varžovus, bet ir persverti rezultatą – 34:31 po dviejų kėlinių. Trečiajame kėlinyje prabilo vienas „Stakliškių“ lyderių T. Švedas – trys jo tritaškiai leido stakliškiečiams susikrauti dviženklę persvarą. Ketvirtajame kėlinyje „PMVD“ krepšininkai atrodė išsikvėpę ir „Stakliškės“ be didesnės intrigos iškovojo pergalę rezultatu 65:54. Įdomu tai, kad abi šios komandos jau po savaitės dar kartą susigrums ketvirtfinalio etape.

„Stakliškės“ – „PMVD“ 65:54 (16-22 18-9 23-10 8-13)

„Stakliškės“: T. Švedas ir M. Nenartavičius po 16, G. Ruočkus 13;
„PMVD“: E. Zamblauskas 15, P. Ivanauskas, A. Marchockis ir E. Šerpenskas po 8.

Trečiosios dienos rungtynės tarp „Dvariuko“ ir „Pakuonio“ prasidėjo netikėtai: pakuoniškiai fantastiškai pradėjo susitikimą, smeigė net šešis tritaškius ir po pirmųjų dešimties minučių pirmavo 34:22. Antrame kėlinyje „Pakuonio“ rezultatyvumas smuko, tačiau „Dvariukui“ niekaip nesisekė prisivyti savo varžovų – po dviejų kėlinių „Pakuonis“ vis dar buvo priekyje 51:44. Antroje rungtynių pusėje „Pakuonis“ ir toliau visą laiką buvo priekyje. Į D. Šeškaus ir A. Tilindės taškus taikliais metimais sėkmingai atsakydavo V. Jarmala, R. Grimalauskas ir T. Kisieliauskas. Rungtynių baigtis sprendėsi paskutinėmis susitikimo akimirkomis – „Pakuoniui“ pirmaujant vienu tašku, pražangą išprovokavo A. Tilindė. Deja, jis pataikė tik vieną baudą ir komandos buvo priverstos žaisti pratęsimą. Beje, tai buvo pirmas kartas šiose rungtynėse, kai „Dvariukas“ sugebėjo išlyginti rezultatą. Pratęsimo metu „Pakuonis“ ir toliau buvo žingsniu priekyje, tačiau rungtynių didvyriu vėl tapo A. Čekavičius – jo tritaškis likus 8 sekundėms išvedė „Dvariuką“ į priekį 110:109. Paskutinė „Pakuonio“ komandos ataka buvo nesėkminga ir „Dvariukas“ iškovojo dramatišką pergalę.

„Dvariukas“ – „Pakuonis“ 110:109 (34-22 17-22 23-24 24-30 11-12)

„Dvariukas“: A. Tilindė ir D. Šeškus po 39, A. Čekavičius 10;
„Pakuonis“: V. Jarmala 29, R. Grimalauskas 25, T. Kisieliauskas 18.
„Dvariuko“ komandos žaidėjas M. Čepulionis nubaustas technine pražanga.

„Šilavoto“ komanda, norėdama užimti šeštąją vietą turnyrinėje lentelėje, privalėjo įveikti „Jiezną“. Susitikimo pradžioje įtampa veikė šilavotiškius, o tuo pasinaudojęs „Jieznas“ netruko pabėgti į priekį 15:2. Tada darbo ėmėsi „Šilavoto“ lyderis L. Kurtinaitis, pelnęs net 18 taškų, o pasibaigus pirmajam kėliniui „Šilavotas“ jau pirmavo 22:19. Antrajame kėlinyje pagaliau pasitempė ir kiti „Šilavoto“ krepšininkai, o tai davė greitą rezultatą – „Šilavoto“ komanda laimėjo kėlinį 24:13 ir į didžiąją pertrauką išėjo ilsėtis turėdama 14 taškų pranašumą. Antroje susitikimo dalyje skirtumas tarp komandų buvo perkopęs ir dvidešimties taškų ribą, o finalinė rungtynių sirena paskelbė nesunkią „Šilavoto“ pergalę rezultatu 88:70.

„Šilavotas“ – „Jieznas“ 88:70 (22-19 24-13 21-15 21-23)

„Šilavotas“: L. Kurtinaitis 29, P. Masikonis 19, V. Mieldažys 11;
„Jieznas“: S. Beliūnas 17, L. Žuromskas ir K. Gudeliūnas po 15.

„Pušynė“ buvo vienintelė komanda, galėjusi išstumti „Stadioną“ iš pirmosios turnyrinės lentelės vietos. Susitikimas tarp šių komandų prasidėjo labai atkakliai, o po M. Leonavičiaus ir A. Sinkevičiaus metimų „Pušynė“ įgijo nedidelę persvarą – 24:20 po pirmojo kėlinio. Antrasis ketvirtis prasidėjo M. Birbalo ir R. Gerbutavičiaus mikrodvikova – pirmasis pataikė tris tritaškius iš eilės, tuo tarpu R. Gerbutavičius sėkmingai rinko taškus greitose atakose. „Stadionas“ galingai žaidė puolime, o net 33 pelnyti taškai jiems leido išsiveržti į priekį 53:45. Trečiajame kelinyje įspūdingą šou surengė „Pušynės“ žaidėjas M. Leonavičius – jis smeigė net penkis tritaškius paeiliui (!), kurie prieš lemiamą rungtynių atkarpą leido „Pušynei“ susigrąžinti trapų 4 taškų pranašumą – 71:67. Paskutiniame kėlinyje darbo ėmėsi G. Maceina, o po jo metimų „Stadionas“ vėl persvėrė rezultatą savo naudai. „Pušynė“ ir toliau sėkmingai metė iš toli, tačiau R. Marcinkevičiaus ir Ž. Mikušausko taškai įtvirtino „Stadiono“ pergalę rezultatu 98:92. „Stadionas“ laimėjo reguliarųjį sezoną, tuo tarpu „Pušynė“ smuktelėjo į trečią vietą, antrąją užleisdama „Stakliškėms“.

„Stadionas“ – „Pušynė“ 98:92 (20-24 33-21 14-26 31-21)

„Stadionas“: G. Maceina 22, R. Gerbutavičius 20, R. Marcinkevičius 17;
„Pušynė“: M. Leonavičius 32, A. Sinkevičius 20, M. Birbalas 16.

Prienų r. savivaldybės ir „Gyvenimo“ laikraščio krepšinio pirmenybių informacija