Prienų r. savivaldybės krepšinio pirmenybių 10-ojo turo susitikimų rezultatai

0
488

Prienų rajono savivaldybės ir „Gyvenimo“ laikraščio pirmenybėse artėja svarbiausių kovų metas. Kiekviena pergalė įgyja vis didesnę svarbą, o komandos žūtbūt stengiasi pagerinti savo situaciją turnyrinėje lentelėje prieš atkrintamąsias varžybas. Pirmajame susitikime „Pušynė“ siekė nutraukti nesėkmingą ruožą ir iškovoti pergalę prieš „Pakuonį“. Po rezultatyvaus pirmo kėlinio „Pušynė“ pirmavo 28:21. Antrajame ketvirtyje V. Jarmalos vedamas „Pakuonis“ surengė spurtą 14:0 ir išsiveržė į priekį. Nuostabiai rungtyniavę pakuoniškiai po dviejų kėlinių pirmavo 51:46. Antroje rungtynių dalyje abiejų komandų rezultatyvumas smuko, o A. Sinkevičiaus ir M. Birbalo vedama „Pušynė“ prieš lemiamą 10-ies minučių atkarpą susigrąžino trapų pranašumą – 62:61. Ketvirtajame kėlinyje „Pušynė“ pagaliau surengė galingą spurtą ir puikiai puolime žaidusio A. Sinkevičiaus dėka iškovojo svarbią pergalę rezultatu 88:72.

„Pušynė“ – „Pakuonis“ 88:72 (28-21 18-30 16-10 26-11)
Rezultatyviausi žaidėjai:
„Pušynė“: A. Sinkevičius 40, M. Birbalas 18, G. Vaitulevičius 10.
„Pakuonis“: T. Kisieliauskas 23, V. Jarmala 20, R. Grimalauskas 14.
„Pakuonio“ komandos žaidėjas R. Kavaliauskas nubaustas technine pražanga.

Antrose 10-ojo turo rungtynėse nukraujavęs „Stadionas“ siekė pratęsti pergalių seriją ir nugalėti „Šilavotą“. Penkiese susirinkę „Stadiono“ krepšininkai nepasimetė ir puikiai žaidusio R. Marcinkevičiaus dėka po pirmojo ketvirčio buvo priekyje 21:20. Antrajame kėlinyje „užsikūrė“ šilavotiškių lyderis L. Kurtinaitis – jis pelnė net 14 taškų ir įpusėjus rungtynėms išvedė „Šilavotą“ į priekį – 43:40. Trečiajame ketvirtyje ir toliau vyko kova taškas į tašką. L. Kurtinaitis tęsė savo taškų seriją, tuo tarpu „Stadiono“ gretose geriausius laikus prisiminė veteranas A. Šeškus – jis trečiajame kėlinyje surinko net 13 taškų, bet Audriaus komanda vis dar atsiliko 63:67. Ketvirtajame kėlinyje „Stadionui“ buvo pavykę išlyginti rezultatą, tačiau didesne rotacija galėjęs pasigirti „Šilavotas“ pamažu perlaužė rungtynes ir privertė „Stadioną“ patirti pirmąjį pralaimėjimą šiose pirmenybėse – 97:84.

„Šilavotas“ – „Stadionas“ 97:84 (20-21 23-19 24-23 30-21)
„Šilavotas“: L. Kurtinaitis 50, V. Mieldažys 18, P. Masikonis 14.
„Stadionas“: R. Marcinkevičius 23, R. Gerbutavičius 22, A. Šeškus 21.

„PMVD“ krepšininkai galingai pradėjo akistatą su „Jieznu“ ir jau pirmajame kėlinyje susikrovė 17 taškų pranašumą – 31:14. Antrajame kėlinyje „PMVD“ ir toliau nemažino apsukų mesdami tritaškius, tačiau jiezniškiai taip pat ėmė rodyti atsigavimo ženklus – L. Pempės ir G. Stankevičiaus metimai neleido „PMVD“ dar labiau nutolti. Pastarieji įpusėjums rungtynėms išlaikė tą patį 17taškų skirtumą – 52:35. Antroje rungtynių pusėje ir toliau vyravo panašus žaidimas, o ketvirtajame kėlinyje asmeninį šou surengė E. Zamblauskas, pataikęs net 5 tolimus metimus. Jo dėka „PMVD“ ne tik iškovojo pergalę, bet ir pasiekė triženklę taškų ribą – 101:67.

„PMVD“ – „Jieznas“ 101:67 (31-14 21-21 20-13 29-19)
„PMVD“: E. Zamblauskas 26, E. Šerpenskas 17, G. Vasiliauskas 14.
„Jieznas“: L. Pempė 19, G. Stankevičius 17, L. Žuromskas 12.

Balbieriškio „Ringio“ komandai rungtynėse su „Stakliškėmis“ labai trūko centimetrų – baudos aikštelėje tiesiog dominavo G. Ruočkus ir M. Gailiūnas, o jų sėkmingas žaidimas leido „Stakliškėms“ po pirmojo kėlinio pirmauti 25:17. Antrajame kėlinyje „Stakliškės“ ir toliau rinko taškus iš baudos aikštelės, tuo tarpu „Ringio“ krepšininkams ir toliau nesiklijavo žaidimas puolime, o pavieniai veiksmai nedavė jokios naudos. Įpusėjus susitikimui „Stakliškės“ pirmavo net 47:27. Po pertraukos balbieriškiečiai žengė į aikštę kur kas labiau užsivedę, tačiau trečiajame kėlinyje už ginčus su teisėjais iš aikštės buvo išvarytas I. Sinkevičius. Nepaisant vieno iš lyderių netekties, „Ringis“ laimėjo kėlinį keturiais taškais ir po trijų kėlinių atsiliko 49:65. Ketvirtajame kėlinyje D. Kalėda dar bandė gelbėti „Ringį“, tačiau kitoje barikadų pusėje niekas negalėjo sustabdyti A. Kaminsko, kurio taiklūs metimai įtvirtino „Stakliškių“ pergalę rezultatu 86:63.

„Stakliškės“ – Balbieriškio „Ringis“ 86:63 (25-17 22-10 18-22 21-14)
„Stakliškės“: G. Ruočkus 25, M. Gailiūnas 20, A. Kaminskas 14.
„Ringis“: A. Sakavickas 18, D. Kalėda 16, M. Burbulevičius 10.
„Ringio“ komandos žaidėjas I. Sinkevičius nubaustas 2 techninėmis pražangomis.

10-ąjį turą užbaigė Veiverių „Amberio“ ir „Prienai-Tango pizza“ komandų akistata. Per pirmuosius du kėlinius „Tango pizza“ tiesiog tragiškai žaidė puolime ir per 20 minučių surinko vos 18 taškų. „Amberis“ demonstravo kur kas patrauklesnį akiai krepšinį: P. Kirpičenko pataikė keletą tolimų metimų, puikiai iš artimesnių distancijų atakavo T. Vilkas ir G. Žilinskas. Įpusėjus susitikimui „Amberis“ pirmavo net 38:18. Trečiajame ketvirtyje „Prienai-Tango pizza“ ėmė kibiai gintis ir bandė perimti iniciatyvą. O. Aleksynas surengė kelis rezultatyvius reidus po krepšiu ir „Tango pizza“ ėmė artėti prie savo varžovų, tačiau „Amberio“ komandos snaiperis J. Bereiša smeigė tris itin svarbius tritaškius, kurie užgesino kilusį gaisrą. J. Bereišos tritaškių serija tęsėsi ir ketvirtajame kėlinyje, o Veiverių „Amberis“ iškovojo svarbią pergalę rezultatu 77:56. Norėdama patekti į atkrintamąsias, kitą savaitę „Amberio“ komanda privalo nugalėti Balbieriškio komandą. Tuo tarpu „Prienai-Tango pizza“ likimas priklauso tik nuo „Amberio“ – jei veiveriškiai pralaimės, tuomet jie žengs į ketvirtfinalį.

Veiverių „Amberis“ – „Prienai-Tango pizza“ 77:56 (15-8 23-10 20-23 19-15)
„Amberis“: J. Bereiša 23, P. Kirpičenko 18, G. Žilinskas 17.
„Prienai-Tango pizza“: O. Aleksynas 17, D. Jancevičius 15, J. Davidavičius ir K. Chadakauskas po 10.
„Amberio“ komandos žaidėjas G. Žilinskas nubaustas technine pražanga.
„Prienai-Tango pizza“ komandos žaidėjas K. Chadakauskas nubaustas technine pražanga.

Prienų r.  savivaldybės ir „Gyvenimo“ laikraščio krepšinio pirmenybių informacija