Prienų r. savivaldybės ir laikraščio „Gyvenimas“ krepšinio pirmenybėse triumfavo „Stadiono“ komanda

0
1526

IMG_2882Balandžio 17 dieną, sekmadienį, įvyko Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio „Gyvenimas“ krepšinio pirmenybių finaliniai susitikimai.

Dėl mažosios taurės susikovė jauna ir ambicinga Prienų KKSC-99 komanda bei Prienų seniūnijos krepšininkai. Rungtynių pradžioje didelį norą ir iniciatyvą demonstravę KKSC-99 jaunieji krepšininkai šovė į priekį 17:21. Antrajame kėlinyje Prienų seniūnija pradėjo kibti į rungtynes ir kėlinuką laimėję 17:15, sumažino atsilikimą iki dviejų taškų 34:36. Po didžiosios pertraukos Prienų seniūnijos veteranai susiėmė ir perėmė rungtynių vadžias į savo rankas, Tomo Stupurio vedama komanda kėlinųką laimėjo 31:16 ir pasidėjo pamatus pergalei. Paskutiniame ketvirtyje Manto Jančiausko auklėtiniai nesugebėjo ištirpdyti Prienų seniūnijos susikrautos persvaros ir nors laimėjo kėlinuką 18:20, mažosios taurės savininkais tapo – Prienų seniūnija.

Prienų seniūnija: T. Stupuris 29 tšk., K. Abramavičius 24 tšk., A. Šeškus 21 tšk.
KKSC-99: E. Mankauskas ir R. Stadalius po 14 tšk., L. Vainikevičius 12 tšk.
IMG_2942
Finale dėl didžiosios taurės susitiko turnyro favoritai „Stadionas“ ir Stakliškių seniūnija. „Stadionas“ šiose rungtynėse surinko pajėgiausius krepšininkus, kai Stakliškių seniūnijai negalėjo padėti traumuoti G. Jevstignejevas ir R. Ruzgaitis. Nors komandos lyderių netektis ir smarkiai sumažino Stakliškių seniūnijos šansus laimėti, tačiau R. Žaldario krepšininkai sugebėjo pirmąjį ketvirtį laimėti 21:26. Lyg po šalto dušo atsigavęs „Stadionas“ vedamas savo lyderio G. Maceinos antrajame ketvirtyje Stakliškių seniūniją pasiuntė į nokdauną 30:11, o didžiosios pertraukos metu švieslentėje degė rezultatas 51:37. Trečiajame kėlinyje „Stadionas“ dar 8 taškais padidino persvara (18:10) ir lemiame ketvirtyje jau leido žaisti mažiau minučių pirmenybių metu gaunantiems žaidėjams. Nors „Stadionas“ paskutinį kėlinuką pralaimėjo 15:24, pirmenybėse triumfavo 84:71. Naujieji čempionai – „Stadiono“ krepšininkai.

„Stadionas“: G. Maceina 27 tšk., R. Gerbutavičius 15 tšk., M. Knyšius 11 tšk.
Stakliškių seniūnija: R. Simanavičius 26 tšk., D. Židanavičius 19 tšk., T. Švedas 11 tšk.

Trečiąją vietą pirmenybėse jau anksčiau iškovojo Naujosios Ūtos seniūnijos komanda.G1

Simbolinis pirmenybių penketukas: D. Šeškus („Dvariukas“), M. Gečionis (Naujosios Ūtos seniūnija), G. Maceina („Stadionas“), T. Žioba („Paprūdžiai“), V. Vaikšnis („Stadionas“).

Dėjimų į krepšį konkurse triumfavo „Paprūdžiams“ pirmenybėse atstovavęs O. Brazdžionis.

Tritaškių metimo konkursą laimėjo G. Buinickas iš Išlaužo seniūnijos komandos.

Karavano rungtyje triumfavo taip pat Išlaužo seniūnijos krepšininkas M. Marcinkevičius.

Prienų r. savivaldybės ir „Gyvenimo” laikraščio krepšinio pirmenybių organizatorių informacija