Prienų r. savivaldybės ir laikraščio „Gyvenimas“ 2-ojo turo susitikimai

0
2219

Gruodžio 9 d. Prienų Kūno kultūros ir sporto centro salėje buvo žaidžiami Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio „Gyvenimas“ 2-ojo turo susitikimai. Anksčiausiai į aikštelę žengė „Dvariuko“ ir „Jiezno“ krepšininkai. Jiezniškiai kur kas geriau pradėjo rungtynes ir netruko išsiveržti į priekį 22:13. Tačiau tada D. Šeškaus ir D. Petkevičiaus vedamas „Dvariukas“ surengė įspūdingą spurtą 18:0 ir po dviejų kėlinių jau pirmavo 55:40. Beje, „Dvariukas“ antrajame kėlinyje pataikė net 6 tritaškius, iš kurių keturis smeigė D. Petkevičius. Trečiajame kėlinyje, daugiausiai 7 taškus iš eilės pelniusio komandos dvasinio lyderio L. Pempės pastangomis, „Jieznas“ sumažino atsilikimą iki vienženklio, tačiau „Dvariukas“ taikliais dvitaškiais užbaigė ketvirtį ir prieš prasidedant paskutiniajam ketvirčiui pirmavo 77:60. Lemiamame kėlinyje „Jieznui“ vėl buvo pavykę sumažinti atsilikimą iki 7 taškų, bet tada įspūdingą taškų šou surengė „Dvariuko“ lyderių duetas D. Šeškus ir D. Petkevičius – jų taiklių metimų dėka „Dvariuko“ komanda greitai susikrovė triuškintantį pranašumą ir laimėjo rungtynes rezultatu 109:85.

„Dvariukas“ – „Jieznas“ 109:85 (19-22 36-18 22-20 32-25
Rezultatyviausi žaidėjai:
„Dvariukas“: D. Petkevičius 45, D. Šeškus 34, T. Mikušauskas 11;
„Jieznas“: L. Pempė 26, S. Ivanauskas 10, E. Stražnickas 9.
„Dvariuko“ komanda nubausta technine pražanga.

„Prienai-Tango pizza“ ir „Pušynės“ komandų susitikime žiūrovai tikėjosi kur kas atkaklesnės kovos, tačiau „Pušynė“ jau nuo pirmųjų minučių perėmė rungtynių kontrolę į savo rankas: net 5 jų tolimi metimai leido „Pušynei“ po pirmųjų dešimties minučių pirmauti 28:12. Antrajame kėlinyje „Prienai-Tango pizza“ stabilizavo situaciją ir ėmė mažinti atsilikimą. Efektingi J. Davidavičiaus dėjimai suteikė jėgų jauniesiems prieniečiams, o „Pušynės“ pranašumas įpusėjus rungtynėms sumenko iki 12 taškų – 47:35. Beje, „Pušynė“ iš 19 antrajame kėlinyje pelnytų taškų net 18 surinko tritaškiais, o iš viso per pirmą rungtynių pusę pataikė 11 (!) tolimų metimų. Trečiajame kėlinyje E. Mankausko ir J. Davidavičiaus vedama „Prienai-Tango pizza“ ir toliau lipo varžovams ant kulnų, tačiau trečiasis R. Gaučio tritaškis leido „Pušynei“ išlaikyti saugų pranašumą. Ketvirtajame kėlinyje „Prienai-Tango pizza“ žaidėjams ėmė trūkti jėgų, o tuo pasinaudojusi „Pušynė“ ėmė didinti savo persvarą ir užtikrintai iškovojo antrąją pergalę šiose pirmenybėse – 93:74.

„Pušynė“ – „Prienai-Tango pizza“ 93:74 (28-12 19-23 21-25 25-14)
„Pušynė“: Š. Stiklakis 27, G. Andreikėnas 22, T. Kavaliauskas 19;
„Prienai-Tango pizza“: E. Mankauskas 22, J. Davidavičius 17, L. Vainikevičius 15.

Trečiose dienos rungtynėse susitiko „Pakuonio“ ir „Stakliškių“ ekipos. Vienas „Pakuonio“ komandos lyderių R. Grimalauskas per kelias minutes pataikė du tolimus metimus, tačiau tada komandos puolimas ėmė strigti. Stakliškiečiai, išsprendę problemas gynyboje, galėjo daugiau dėmesio skirti puolimui ir tai davė vaisių: E. Keblikas ir A. Kaminskas draskė varžovų gynybą, o po krepšiu dominavo komandos „centras“ M. Nenartavičius. Įpusėjus rungtynėms „Stakliškės“ pirmavo 39:23. Trečiajame kėlinyje R. Grimalauskas pataikė dar du tritaškius, tačiau „Pakuoniui“ ir toliau nesisekė atrasti savojo žaidimo. Tuo tarpu „Stakliškės“ ir toliau kantriai žaidė tiek gynyboje tiek puolime – skirtumas tarp komandų po truputį augo, o finalinė rungtynių sirena paskelbė įtikinamą „Stakliškių“ komandos pergalę rezultatu 72:50.

„Stakliškės“: E. Keblikas 26, M. Nenartavičius 23, A. Kaminskas 19;
„Pakuonis“: R. Grimalauskas 17, V. Jarmala ir M. Šalčius po 7.
„Pakuonio“ komandos žaidėjas R. Grimalauskas nubaustas technine pražanga.

Kitose rungtynėse į aikštelę žengė „Stadiono“ ir „PMVD“ komandos. „Stadionas“ jau nuo pirmųjų akimirkų šovė į priekį ir greitų atakų dėka susikrovė dviženklį pranašumą. Tuo tarpu „PMVD“ komandai sunkiai sekėsi užpulti varžovų krepšį ir tik 11 taškų pelnęs G. Vasiliauskas leido pastariesiems neatsidurti nokdaune. Po pirmojo kėlinio „Stadionas“ pirmavo 23:14. Antrajame kėlinyje „Stadionas“ ir toliau puikiai žaidė puolime: taškus rinko visi komandos žaidėjai, o taiklūs metimai skriejo tiek iš tolimų distancijų, tiek iš baudos aikštelės. Įpusėjus rungtynėms komandas jau skyrė 18 taškų – 44:26. Po didžiosios pertraukos „PMVD“ puolime ėmė žaisti kur kas agresyviau ir greitai sumažino atsilikimą iki vienženklio. Iš 12-os „Stadiono“ komandos taškų trečiajame kėlinyje net 11 pelnė R. Gerbutavičius. Puikią atkarpą sužaidę „PMVD“ krepšininkai prieš prasidedant ketvirtam kėliniui jau atsiliko tik 52:56. Lemiamame kėlinyje „PMVD“ niekaip nesisekė persverti rezultato ir „Stadionas“, svarbiausiais rungtynių momentais puikiai žaidusio R. Marcinkevičiaus dėka, iškovojo antrą pergalę iš tiek pat galimų – 76:70.

„Stadionas“ – „PMVD“ 76:70 (23-14 21-12 12-26 20-18)
„Stadionas“: R. Gerbutavičius ir R. Marcinkevičius po 25, M. Jančiauskas 21;
„PMVD“: G. Vasiliauskas 19, E. Zamblauskas 16, T. Šalčius ir E. Šerpenskas po 10.
„PMVD“ komandos žaidėjas I. Snapaitis nubaustas technine pražanga.

Paskutiniame 2-ojo turo susitikime vyko „Šilavoto“ ir Balbieriškio „Ringio“ komandų akistata. Pirmajame kėlinyje tiesiog siautėjo „Ringio“ žaidėjas R. Stankevičius, kuris pataikė net 4 tolimus metimus, taip pat pridėjo dvitaškį, o po pirmųjų dešimties minučių balbieriškiečiai pirmavo 27:19. Antrajame kėlinyje R. Stankevičius pataikė dar vieną tolimą metimą, o prie jo prisijungė ir K. Aliulis, vien šiame ketvirtyje pataikęs 4 tritaškius. Įspūdingą taiklumą iš toli demonstravęs Balbieriškio „Ringis“ po dviejų kėlinių jau pirmavo 54:42. Po didžiosios pertraukos komandos tarsi apsikeitė vietomis – „Šilavotas“ trečiajame kėlinyje pataikė 4 tritaškius, be to, šilavotiškiai puikiai žaidė ir greitajame puolime bei spurtavę 19:4 netruko persverti rezultatą savo naudai. Vis dėlto, kėlinio pabaigoje R. Stankevičius pataikė dar du tolimus metimus ir sugrąžino persvarą „Ringiui“ – 73:72. Paskutiniame kėlinyje komandos kurį laiką žaidė taškas į tašką, tačiau tada „Ringio“ puolimo lyderiu trio R. Stankevičius, V. Vaivada ir A. Pilvelis įjungė aukštesnę pavarą ir padėjo savo komandai iškovoti sunkią pergalę rezultatu 96:91.

Balbieriškio „Ringis“ – „Šilavotas“ 96:91 (27-19 27-23 19-30 23-19)
„Ringis“: R. Stankevičius 34, A. Pilvelis 25, K. Aliulis 16;
„Šilavotas“: L. Kurtinaitis 21, R. Karčiauskas ir P. Masikonis po 15.

Prienų r. savivaldybės ir „Gyvenimo“ laikraščio krepšinio pirmenybių informacija