Prienų r. savivaldybės ir „Gyvenimas“ laikraščio krepšinio pirmenybių 1-ojo turo rezultatai

0
1541

1Pažėrai – Stakliškės 109:85 (22:17; 35:24; 25:20; 27:24)

Gruodžio 11 d. Prienų Kūno Kultūros ir Sporto Centro sporto salėje įvyko pirmieji 2016-2017 m. Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio „Gyvenimas“ krepšinio pirmenybių susitikimai.

Pirmose rungtynėse susitiko Stakliškių ir Pažėrų komandos. Stakliškės – gilias krepšinio tradicijas turintis miestelis, kurio garbę regionų krepšinio lygoje atstovauja ir Stakliškių „Guostos“ komanda. RKL šiuo metu rungtyniauja stakliškiečiai T. Švedas ir A. Kaminskas.

Deja, stakliškiečiai šią vasarą Olandijoje Weert ir Amsterdamo miestuose 3×3 Streetball Masters turnyruose laimėję 1-ąsias vietas – E. Keblikas, D. Židanavičius ir M. Nenartavičius, kurie šiuo metu rungtyniauja MMKL (mažų miestelių krepšinio lygoje), kur atstovauja Beižonių komandai rajono pirmenybių starte, kaip ir piršto traumą besigydantis T. Švedas nepasirodė.

Vien A. Kaminsko (26 tšk.) pastangų neužteko laimėti netik rungtynėms, bet ir nei vienam kėlinukui. Pirmenybių naujokė – Pažėrų komanda, vedama M. Kudirkos (33 tšk.) šventė pergalę rezultatu 109:85. Tiesa, pergalės džiaugsmą apkartino tai, jog pagrindinis rungtynėms registruotas Pažėrų komandos puolėjas D. Šemeklis trečiajame kėlinyje patyrė čiurnos traumą.

Pažėrai: M. Kudirka 33 tšk., P. Glaniauskas 23 tšk., R. Puikys 22 tšk..
Stakliškės: A. Kaminskas 26 tšk., M. Židanavičius 20 tšk., A. Kaminskas 18 tšk..

„KKSC-99” – Pakuonis 74:54 (17:11; 21:17; 19:12; 17:14)

Antrajame susitikime į rajono pirmenybes po kelerių metų pertraukos sugrįžusi Pakuonio komanda nesugebėjo rimčiau pasipriešinti kasmet vis tvirčiau rungtyniaujančiai Prienų KKSC-99 komandai.

Prienų KKSC-99 komandą į priekį vedė O. Aleksynas (16 tšk.), kuris dar pernai atstovavo Kauno Sabonio KC-„Liūtukas“ komandai, kuri rungtyniavo aukščiausiame 2000 m. gim. berniukų divizione. Pakuonio komandoje rezultatyviausias 23 taškus pelnęs R. Grimalauskas.

„KKSC-99”: O. Aleksynas 16 tšk., R. Valinčius 14 tšk., K. Chadakauskas 13 tšk..
Pakuonis: R. Grimalauskas 23 tšk., V. Jarmala ir R. Tarcijonas po 10 tšk..

Balbieriškio „Ringis” – „Savivaldybė” 65:77 (13:25; 14:20; 12:25; 26:7)

Naujas aprangas apsirengę krepšininkai iš Balbieriškio turėjo pripažinti rungtynių favoritais laikytos „Savivaldybės“ komandos pranašumą. Nuo pirmųjų į priekį „nuvažiavusiam“ „Savivaldybės“ traukiniui dar aukštesnę pavarą įjungė į rungtynes pavėlavęs Š. Stiklakis, kuris ir buvo rezultatyviausias šių rungtynių žaidėjas (22 tšk.). Po trijų kėlinių įgiję daugiau nei įtikinamą 31 taško persvarą „Savivaldybės“ krepšininkai atsipalaidavo, tačiau net ir pralaimėję lemiamą ketvirtį 26:7, šventė pergalę 65:77.

Balbieriškio „Ringis”: A. Sakavickas 21 tšk., K. Ferevičius 17 tšk., A. Mitrulevičius ir A. Krutulis po 8 tšk..
„Savivaldybė”: Š. Stiklakis 22 tšk., A. Sinkevičius 19 tšk., N. Mitrulevičius 14 tšk.

Svarbu paminėti, jog rungtynės tarp „GSTM“ ir Jiezno komandų neįvyko, nes „GSTM“ pasitraukė iš pirmenybių.

Prienų r. savivaldybės ir „Gyvenimas“ laikraščio krepšinio pirmenybių informacija