Prienų r. savivaldybėje vyko seniūnų pasitarimas

0
1357

1 Prienų r. savivaldybėje vyko pasitarimas, kuriame dalyvavo meras A. Vaicekauskas, mero pavaduotojas A. Marcinkevičius, administracijos direktorius E. Visockas, jo pavaduotoja R. Zablackienė, Prienų r. savivaldybės seniūnijų seniūnai, UAB „Ekonovus“ Vilniaus regiono vadovas E. Milinavičius ir Alytaus padalinio vadovė G. Pocevičiūtė.

Per pasitarimą dar kartą aptartos atliekų vežimo problemos. E. Milinavičius pabrėžė, kad jau nuo vasaros veikia pagalbos skambučių centras, į kurį gali skambinti gyventojai ir pranešti apie laiku neišvežtas atliekas ar sugadintą  konteinerį, taip pat kreiptis kitais rūpimais klausimais. Pagalbos skambučių centro tel.: (8 319) 60 508; 8 655 92 215.

Bendrovės „Ekonovus“ atstovai išklausė seniūnų pastabas dėl atliekų vežimo. Sutarta kiekvieną pažeidimą fiksuoti raštu, kad būtų kuo remtis tiriant vieną ar kitą atvejį.

2Seniūnų ir savivaldybės vadovų pasitarimo metu prisistatė ir Lietuvoje prasidėjusio Jaunimo garantijų iniciatyvos (JGI) įgyvendinimo projekto „Atrask save“ vietos JGI koordinatorė Raimonda Račkytė. Ji trumpai pristatė projektą, kurio tikslas – sumažinti niekur nedirbančio, nesimokančio ir neaktyvaus 15−29 m. amžiaus žmonių skaičių, teikiant aktyvumo skatinimo priemones, atsižvelgiant į tai, kokį pasiūlymą jaunas žmogus pageidauja gauti: dirbti, mokytis ar atlikti praktiką.

Koordinatorė artimiausiu metu vyks į seniūnijas, kur plačiau pristatys projekto veiklas. R. Račkytė kvietė seniūnus bendradarbiauti įgyvendinant šį projektą  ir paraginti 15−29 m. jaunuolius, kurie niekur nedirba, nesimoko, neatlieka praktikos, nedalyvauja mokymuose, kreiptis į Prienų rajono ir Birštono savivaldybių JGI koordinatorę Raimondą Račkytę el. paštu r.rackyte@prienai.lt arba telefonu 8 633 34 348.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai