Prienų r. savivaldybėje vyko pasitarimas dėl kelio rekonstrukcijos

0
1067

2Kovo 30 dieną Prienų r. savivaldybėje organizuotas pasitarimas dėl planuojamos valstybinės reikšmės magistralinio kelio A16 Vilnius–Prienai–Marijampolė rekonstrukcijos.

Į pasitarimą atvyko LR susisiekimo ministerijos viceministras A. Žvaliauskas, Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos vadovas E. Skrodenis, VĮ „Kauno regiono keliai“ direktorius V. Lisauskas, VĮ „Kauno regiono keliai“ Prienų KT viršininkas D. Šliumeras, kiti šių įstaigų ir AB ESO, UAB „Kelprojektas“ atstovai. Svečius  sutiko meras A. Vaicekauskas, mero pavaduotojas A. Marcinkevičius, Savivaldybės administracijos Statybos ir ekonominės plėtros, Architektūros ir urbanistikos skyrių specialistai, Prienų seniūnas.

Pasitarimo metu svarstyta, ką reikia nuveikti, kad rekonstrukcijos darbai nestrigtų. Buvo aptarti Savivaldybės, Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos ir AB ESO glaudaus bendradarbiavimo rekonstruojant kelią klausimai. Daug diskusijų iškilo dėl kelio ruožo nuo buvusios beržų alėjos iki Greimų tilto rekonstrukcijos. Viceministras A. Žvaliauskas siūlė kol kas tik laikinai atnaujinti kelio dangą (atlikti paprastąjį remontą), nes nėra lėšų viso kelio rekonstrukcijai. Bet Prienų r. savivaldybės meras A. Vaicekauskas akcentavo, kad Prienų žmonėms būtini pėsčiųjų ir dviračių takai nuo tilto iki kapinių ir esamų Birštono dviračių takų.

1Aptarti būsimų darbų konkurso paskelbimo klausimai, kad F. Martišiaus gatvė bent jau kitais metais būtų pradėta rekonstruoti. Sutarta, kad F. Martišiaus gatvės ruožas yra prioritetinis klausimas, nes intensyvus sunkiasvorio transporto eismas nerekonstruota gatve yra viena didžiausių problemų Prienų miesto gyventojams.

Kitas pasitarimas vyks balandžio 12 dieną Vilniuje, Susisiekimo ministerijoje, kur bus galutinai aptarti artėjančių darbų grafikai.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai