Prienų r. savivaldybėje vyko išplėstinis pasitarimas su seniūnais, socialiniais darbuotojais, Prienų policijos komisariato atstovais

0
1160

3 Prienų r. savivaldybės vadovai į išplėstinį pasitarimą sukvietė visų seniūnijų seniūnus, socialinius darbuotojus, Vaiko teisių apsaugos, Socialinės paramos skyrių vedėjus, Prienų policijos komisariato atstovus. Skaudūs įvykiai Kėdainių rajone verčia sunerimti. Nutarta pasitarti, kaip bendromis jėgomis užkirsti kelią tokioms tragedijoms.

Socialiniai darbuotojai, dirbantys su socialinės rizikos šeimomis, susiduria su labai rimtomis problemomis. Tai ir sunkiai valdomi globotiniai, ir didelė darbų apimtis – priskirtų prižiūrėti šeimų per daug, automobilių pas jas nuvykti trūksta, savaitgaliais tos šeimos iš viso paliekamos likimo valiai. Žinoma, sprendimai turi būti priimti vyriausybiniu lygmeniu, bet kalbėti apie tarp institucinį bendradarbiavimą būtina – mat kai kurios socialinės rizikos šeimos – tarsi tiksinčios bombos.

Prienų socialinių paslaugų centro direktorė A. Urbonienė pasidžiaugė, kad dabar sklandžiai  bendradarbiaujama su visomis seniūnijomis, net ir su Pakuonio, kur su seniūnijos darbuotojomis jau pavyksta sklandžiai spręsti iškilusias problemas.

2Pasitarimo metu daug diskutuota dėl seniūnijų, socialinių darbuotojų ir policijos bendradarbiavimo. Labai svarbu, kad visi judėtų viena kryptimi ir pasitardami, pasidalindami turima informacija bendromis jėgomis siektų rezultatų. Socialiniai darbuotojai, Vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja R. Olisevičienė, seniūnai įvardijo ne vieną problemą, išsakė savo pageidavimus, tad nutarta artimiausiu metu suorganizuoti seniūnų, policijos apylinkių įgaliotinių ir kitų specialistų pasitarimą dėl artimesnio bendradarbiavimo sprendžiant visiems aktualias socialines problemas.

Prienų r. savivaldybės informacija

 

Komentarai

komentarai