Prienų r. savivaldybėje lankėsi ūkio ministras E. Gustas

0
1170

2 Liepos 7 d. meras A. Vaicekauskas priėmė į Prienų r. savivaldybę su darbo vizitu atvykusius ūkio ministrą E. Gustą ir viceministrą M. Skarupską.

Šio vizito metu buvo aptarta Prienų r. verslo aplinka, iššūkiai. Ministras kartu su meru lankėsi įmonėse UAB „Ekofrisa“ ir UAB „Wilara“, kurių vadovai L. Padvaiskienė ir G. Olsevičius pristatė verslo vystymosi kryptis, projektinę veiklą.

Svečiai taip pat susitiko su verslininkais, spaudos atstovais, pristatė esamas ir būsimas ES 2014–2020 metų finansavimo laikotarpio priemones. Ūkio ministras E. Gustas ragino verslininkus pasinaudoti ES finansavimo galimybėmis, nes ateityje tokių sąlygų gali ir nebūti. Viceministras M. Skarupskas pabrėžė, kad kiek įmanoma stengiamasi supaprastinti paraiškų pateikimo mechanizmą, kvietė naudotis Lietuvos Respublikos Vyriausybės įkurtos įmonės „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA) teikiamomis paslaugomis. INVEGA teikia paskolų smulkiajam ir vidutiniam verslui garantijas bankams bei administruoja dalinį paskolų palūkanų dengimą.

3Susitikimo metu aktyviai diskutuota apie verslo sąlygas ir aplinką Lietuvoje, apsikeista nuomonėmis apie verslui naudingus pokyčius.

Kviečiame susipažinti su 2014–2020 metų ES finansavimo laikotarpio priemonėmis (informacija).

Prienų r. savivaldybės informacija 

Komentarai

komentarai