Prienų r. savivaldybėje lankėsi Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų direktorė

0
291

Rugpjūčio 20 d. Prienų rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas susitiko su Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų (toliau – KPPAR) direktore Olga Grigiene. Susitikime taip pat dalyvavo Savivaldybės administracijos direktorė J. Zailskienė ir KPPAR Prienų atstovybės koordinatorė R. Ažukaitė-Zacharevičienė. Susitikimo tikslas – aptarti KPPAR Prienų atstovybės veiklą.

Susitikimo dalyviai pripažino, kad šiuo metu atstovybės veikla nėra aktyvi, verslininkai vangiai stoja į asociaciją, nedalyvauja bendruose projektuose ar veiklose. KPPAR direktorės manymu, Prienų rajono verslininkai turi nepakankamai informacijos apie asociacijos teikiamas galimybes, praktinę naudą. Direktorė atkreipė dėmesį, jog KPPAR nariai turi galimybę dalyvauti įvairiuose mokymuose tiek įmonių vadovams, tiek jų darbuotojams, jiems yra organizuojami susitikimai su valstybinių institucijų atstovais, bendradarbiaujama ieškant verslo partnerių, veikia įvairūs klubai, penktadieniais rengiami trumpi įmonių vadovų susitikimai prie kavos puodelio, kurių metu aptariami aktualiausi savaitės klausimai, pasidalijama patirtimi. Meras A. Vaicekauskas pripažino, kad verslininkų asociacija tikrai naudinga, ir apgailestavo, kad iki šiol Prienų krašto verslininkai dar nesurado aktualių ir įdomių tarpusavio bendradarbiavimo sričių, kurios skatintų bendras veiklas, projektus, norą susitikti ir tiesiog pabendrauti. A. Vaicekausko nuomone, Prienų atstovybei labai reikia ir aktyvaus, sutelkiančio vadovo.

Rugsėjo pradžioje vyks KPPAR Prienų atstovybės narių visuotinis susirinkimas, kurio metu bus renkamas atstovybės vadovas naujai kadencijai. Tinkamas lyderis, kuris būtų aktyvus, mokėtų suburti kitus įmonių vadovus, yra labai svarbus, siekiant suaktyvinti ir plėsti atstovybės veiklą. Labai tikimasi tokį surasti.

Šiuo metu Prienų atstovybėje yra tik 12 narių, todėl sutarta, kad būtų naudinga rugsėjo pabaigoje suorganizuoti KPPAR Atvirų durų dieną, kad visi Prienų rajono verslininkai turėtų galimybę susipažinti su asociacijos veikla, sužinoti jos teikiamas galimybes, išsakyti savo lūkesčius ir gal net prisijungti prie asociacijos narių komandos.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai