Prienų lopšelio-darželio „Saulutė“ įkurtuvės

0
909

Kovo 2 d. Prienų lopšelis-darželis „Saulutė“ šventė įkurtuves naujose patalpose Kauno gatvėje.

Įkurtuvių juostelę perkirpo Prienų r. savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas, administracijos direktorė Jūratė Zailskienė ir įstaigos vadovė Rita Drazdauskienė. Po to vaikučiai, jų tėveliai bei svečiai, tarp kurių buvo Prienų r. savivaldybės atstovai, projektą įgyvendinusių skyrių specialistai, politikai, dvasininkai, rangovai, kitų ugdymo įstaigų atstovai, buvo pakviesti apžiūrėti patalpas.

Įžengusius į pastatą visus pasitiko šviesios, erdvios, moderniai suremontuotos darželio patalpos. Nauji baldai, žaislai, ugdymo priemonės. Siekiant kokybiško sveiko vaikų maitinimo, patobulinta virtuvės įranga. Jaukumo ir šilumos darželiui suteikia pastato išorės renovacija. Darželio kieme mažųjų džiaugsmui įrengtos žaidimo aikštelės, dėl saugumo teritorija aptverta tvora.

Pasveikinęs visus, susirinkusius į pačią moderniausią, pačią naujausią savivaldybės ugdymo įstaigą, Savivaldybės meras A. Vaicekauskas palinkėjo, kad ji būtų visad pilna vaikų, patraukli augti, dirbti ir ugdytis. Jis pabrėžė, kad ikimokyklinis ugdymas vaiko gyvenime yra ypatingas etapas, todėl labai svarbu aplinka, kurioje vaikai žaidžia, mokosi, lavina savo gebėjimus. „Šis projektas buvo didelė mano svajonė ir kartu didelis iššūkis visai mūsų komandai: reikėjo išspręsti daug projektavimo problemų; kad būtų greičiau – samdyti kelis rangovus; kad būtų moderniau ir gražiau – prisidėti finansiškai ir Savivaldybei. Ačiū visiems, kurie dirbo prie šio projekto“, – dėkojo meras.

Jaustis darželyje kaip namuose, laimingai augti, ugdytis ir tobulėti bei tausoti tai, ką turi, linkėjo Švietimo skyriaus vedėjas Rimvydas Zailskas.

„Saulutės“ bendruomenės vardu darželio direktorė R. Drazdauskienė nuoširdžiai dėkojo Savivaldybės merui, administracijos direktorei, skyrių vedėjams, specialistams, rangovams už supratimą, pasitikėjimą, konsultacijas, padrąsinimą, pagalbą sprendžiant iškilusias problemas. „Tai nepaprastai didelė dovana „Saulutės“ bendruomenei“, – sakė ji. Vadovė pasidžiaugė, jog, persikėlus į naujas patalpas, darželio bendruomenė išaugo: įsteigus dvi papildomas grupes – vieną ankstyvojo ir vieną ikimokyklinio amžiaus vaikams – dabar čia ugdysis 125 ikimokyklinukai.

Puikiuose naujuose namuose įsikūrusią „Saulutės“ bendruomenę taip pat sveikino gausiai susirinkę svečiai, kolegos, tėvelių atstovai.

Lopšelio-darželio „Saulutė“ vidaus įrengimo projektas iš viso kainavo beveik 550 tūkstančių eurų. Pirmo korpuso administracinių patalpų įrengimo rangos darbai buvo finansuoti iš savivaldybės biudžeto lėšų (193 380 Eur). Antras ir trečias korpusai įrengti iš europinių lėšų, jie kainavo 355 381 Eur. Už šias lėšas buvo įsigyti ir baldai, ugdymo priemonės. Darželio vidaus patalpos buvo įrengtos pagal ikimokyklinio ugdymo įstaigų edukacinių erdvių modernizavimo kriterijus. Priemonės pasirinktos modernios, lavinančios vaikų gebėjimus. Dar planuojama įsigyti interaktyvias grindis penkioms grupėms. Iš projekto lėšų įsigytos ir tekstilinės žaliuzės.

Šiuolaikiškai, moderniai įrengtas Prienų lopšelis-darželis „Saulutė“ yra pavyzdinė ikimokyklinio ugdymo įstaiga.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai