Prienų kultūros ir laisvalaikio centro patalpose atidaryta jaunimui skirta erdvė

0
969

Balandžio 11 d. Prienų kultūros ir laisvalaikio centre atidaryta atvira jaunimo erdvė „Jaunimo kampas“. Šią idėją kartu įgyvendino asociacija „Iš idėjos“, VšĮ Jaunimo organizacija „Prienai“, Prienų r. savivaldybė ir Prienų kultūros ir laisvalaikio centras.

Jaunimo erdvės atidaryme dalyvavo Prienų r. savivaldybės meras A. Vaicekauskas, mero patarėja J. Zailskienė, Kultūros, sporto ir jaunimo skyriaus vedėjas R. Šiugždinis, vyr. specialistas, jaunimo reikalų koordinatorius A. Kubilius, Kultūros ir laisvalaikio centro atstovai.

Meras pasveikino susirinkusį jaunimą su įkurtuvėmis ir palinkėjo, kad „Jaunimo kampas“ taptų ta erdve, kur kiekvienas jaunuolis galėtų jaustis jaukiai, realizuotų save. „Mūsų bendradarbiavimas ir pagalba priklausys nuo čia vykstančios veiklos. Jeigu tokia veikla bus, bus ir mūsų palaikymas“, – sakė Savivaldybės vadovas.

Atvira jaunimo erdvė – vieta, kurioje 14-29 m. jaunuoliai galės burtis ir saugiai leisti laisvalaikį, dalyvauti įvairiose jaunimo užimtumo veiklose nepriklausomai nuo jų socialinės padėties, pažiūrų ar išsilavinimo. Su jaunimu daug laiko praleis jaunimo darbuotojas Jonas Elikas, asociacijos „Iš idėjos“ vadovė Larisa Šaltienė, kurie jau turi sukaupę nemažą darbo su jaunimu patirtį. Jie dėkojo Savivaldybei, merui ir visiems prisidėjusiems už pagalbą bei gražių iniciatyvų palaikymą.

Atviros jaunimo erdvės adresas – Vytauto g. 35, Prienai. Balandžio mėnesį jaunuoliai laukiami trečiadieniais–penktadieniais nuo 16.00 iki 20.00 val.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai