Eilinė „Prienų“ krepšinio klubo nesėkmė

0
1387

2Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) susitiko turnyrinės lentelės apačioje greta viena kitos esančios komandos. Kėdainių „Nevėžis“ (7-28) svečiuose 87:75 (18:21, 23:19, 24:19, 22:16) pranoko „Prienus“ (6-31).

Pirmojoje mačo dalyje vyko atkakli kova, o pirmaujanti komanda nuolat keitėsi. Po ilgosios pertraukos „Nevėžis“ paėmė iniciatyvą į savo rankas, tačiau trečiajame kėlinyje prieniškiai dar neleido jiems pabėgti į priekį.

Pamatus pergalei svečiai padėjo prasidėjus ketvirtajam kėliniui, spurtavę 8:0 ir atitrūkę 73:59. Per likusį rungtynių laiką prieniškiams atsitiesti nepavyko, todėl jiems teko susitaikyti su 22-uoju pralaimėjimu iš eilės.

„Prienai“: Martynas Linkevičius (9 atk. kam.) ir Vidmantas Sragauskis po 16, Dominykas Milka 15 (9 atk. kam.), Domantas Šeškus 12.

„Nevėžis“: Thomasas Davisas 19, Marcusas Monroe 17 (8 rez. perd.), Novaras Gadsonas ir Vaidotas Volkus po 12.