Stakliškių seniūnijos ataskaitinis susirinkimas

0
2373

Stakliškių seniūnijos seniūnės Nijolės Ivanovienės ataskaita kovo 19 d. prasidėjo Prienų r. savivaldybės administracijos seniūnijų ataskaitiniai susirinkimai. Prieš prasidedant susirinkimui rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas tradiciškai susitiko su seniūnijos seniūnaičiais, bendruomenių pirmininkais. Susitikime dalyvavo ir mero patarėja Jūratė Zailskienė.

Pokalbio su bendruomenės atstovais metu buvo išsakytas susirūpinimas dėl seniūnijos kelių, pakelių, apleistų pastatų, bešeimininkio turto būklės, keltas didesnės ūkininkų, važinėjančių seniūnijos keliais sunkiasvore technika, atsakomybės klausimas. Seniūnaičių ir seniūnijos administracijos nuomone, ūkininkai privalėtų pasirūpinti, kad sugadintas kelias būtų sutvarkytas, išlaistytas dumblas surinktas. Tai ne tik atsakomybės, požiūrio į bendrą turtą, bet ir pagarbos kitiems klausimas.

Meras A. Vaicekauskas pripažino, kad keliai ir apleisti pastatai – didžiausios savivaldybės problemos ir joms spręsti šiais metais bus skiriama dar daugiau dėmesio. Anot mero, pusė kelių priežiūrai skiriamų lėšų yra panaudojama žvyravimo, greideriavimo darbams, kita pusė – sandoriams. Dėl tam tikrų nesklandumų (kurių buvo ir kitose savivaldybėse) likusi nuo sandorių lėšų dalis buvo grąžinta į valstybės biudžetą, bet šiais metais tikimasi kelių priežiūrai gauti daugiau lėšų ir jos bus naudojamas labai atsakingai. Papildomai seniūnijų kelių priežiūrai šiais metais numatyta ir iš savivaldybės biudžeto. Žinant, kad Stakliškėse atidarytas žvyro karjeras, viliamasi, jog galima bus ir daugiau, ir greičiau darbų padaryti.

Į Stakliškių seniūnijos 2018 m. veiklos ataskaitos pristatymą susirinko vietos ir aplinkinių kaimų gyventojai, dalyvavo besibaigiančios ir būsimos naujos kadencijos Tarybos, savivaldybės biudžetinių įstaigų atstovai.

Seniūnė ir bendruomenių atstovai pasveikino merą A. Vaicekauską su pergale tiesioginiuose mero rinkimuose ir dar vienos vadovavimo kadencijos pradžia, palinkėjo sėkmingai tęsti darbus, įgyvendinti naujus sumanymus. Padėkojęs žmonėms už pasitikėjimą rinkimuose, meras pažadėjo stengtis nenuvilti. Taip pat įteikė gėlių dviem naujoms Stakliškių seniūnijos vadovėms, pradėjusioms eiti pareigas šiais metais, – seniūnei Nijolei Ivanovienei ir seniūnės pavaduotojai Dainai Vaitkevičienei ir palinkėjo sėkmės bei susitelkimo bendram labui.
Meras pasidžiaugė, kad praėję metai Stakliškių seniūnijoje buvo vieni iš svarbesnių: vykdyti nuotekų įrengimo plėtros, apšvietimo tinklų, bibliotekos atnaujinimo projektai ir kiti darbai. A. Vaicekauskas vylėsi, kad bendri Savivaldybės, naujos Tarybos ir seniūnijos darbai ir ateityje prisidės prie Stakliškių krašto gerovės kūrimo.

Po seniūnės ataskaitos gyventojai uždavė keletą klausimų, susijusių su apšvietimo plėtra, vandenvalos darbais, kirpimo paslaugų poreikiu. Seniūnė patikino, kad iš rangovų bus reikalaujama sutvarkyti aplinką, o apšvietimo plėtra ateityje bus vykdoma. Ji džiaugėsi aktyviais ir iniciatyviais seniūnijos gyventojais, ūkininkais, kurie ir patys prisideda tiek prie apšvietimo plėtros, tiek prie seniūnijos gyvenimo gerinimo.

Susirinkimo pabaigoje įstaigų veiklą, teikiamas paslaugas ir prevencines programas pristatė Prienų visuomenės sveikatos biuro ir Jiezno paramos šeimai centro atstovai.
Susirinkusiesiems koncertavo Stakliškių kultūros ir laisvalaikio salės liaudiškos muzikos kapela „Korys“.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai