Rajono vadovai susitiko su Stakliškių seniūnijos gyventojais

0
2100

2 Kovo 7 d. vyko Stakliškių seniūnijos ataskaitinis susirinkimas. Vienos didžiausių rajone Stakliškių seniūnijos ataskaitą pristatė seniūno pavaduotoja N. Ivanovienė. Seniūnijoje yra net 85 kaimai, seniūnijai tenka prižiūrėti 198 kilometrus kelių, yra 19 veikiančių kapinių ir 16 kultūros paveldo objektų. Tai lemia ir darbo specifiką –  reikia daug dėmesio skirti kelių priežiūrai, atliekų išvežimui. Seniūnija šiais metais įrengė 140 naujų šviestuvų, aktyviai dalyvavo akcijoje „Darom“. Dėkodama seniūnaičiams, bendruomenių pirmininkams, mokyklai ir kitoms įstaigoms už bendradarbiavimą, seniūno pavaduotoja pasidžiaugė, kad ir 2015 metais Stakliškių seniūnijoje vyko tradiciniai renginiai, bendradarbiaujant pavyko išspręsti ne vieną problemą.

3Meras A. Vaicekauskas, kalbėdamas su stakliškiečiais, pasidžiaugė glaudžiu bendradarbiavimu, ragino kartu spręsti kylančias problemas ir pasiūlė seniūnijai kartu su bendruomenių pirmininkais, seniūnaičiais sudaryti kelių tvarkymo eilę ir griežtai jos laikytis. Tada visi žinos, kas ir kada turi būti tvarkoma. Buvo kalbama apie Stakliškių miestelio vandentiekį ir nuotekas – planuojama artimiausiu metu jas tvarkyti. Taip pat meras pabrėžė, kad bus tvarkomas Stakliškių kultūros ir laisvalaikio centras ir  sprendžiama privažiavimo prie Pikelionių kapinių problema.

Susitikimo, kuriame dalyvavo ir mero pavaduotojas A. Marcinkevičius, mero patarėja J. Zailskienė, pabaigoje koncertavo Stakliškių kultūros ir laisvalaikio centro kolektyvai – liaudiškos muzikos kapela „Korys“ ir vokalinės muzikos ansamblis „Meduja“.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai