Kovo 16 d. vyko Veiverių seniūnijos ataskaitinis susirinkimas.

0
1038

2 Veiverių seniūnijoje šiuo metu registruoti 3793 gyventojai, o seniūniją sudaro 64 kaimai. Seniūnas V. Ramanauskas, skaitydamas ataskaitą ir vardindamas svarbiausius nuveiktus darbus, dėkojo seniūnaičiams, bendruomenių pirmininkams, klebonui Kęstučiui Vosyliui, įstaigų vadovams, mokykloms už bendradarbiavimą. Seniūnas kvietė ūkininkus prisidėti prie kelių tvarkymo ir pabrėžė, kad seniūnijoje yra sudaryta kelių tvarkymo eilė, kurios griežtai laikomasi. Seniūnas pasidžiaugė, kad šiais metais bus tvarkoma automobilių stovėjimo aikštelė prie gimnazijos. V. Ramanauskas prašė gyventojų atsakingai rūšiuoti atliekas, laikytis mėšlo ir srutų naudojimo taisyklių.

Meras A. Vaicekauskas, kalbėdamas su Veiverių seniūnijos gyventojais, pasidžiaugė, kad 2015 metais atidaryta nauja darželio grupė Skriaudžių pagrindinėje mokykloje, o šiais metais planuojama atidaryti papildomą grupę Veiverių Tomo Žilinsko gimnazijoje. Taip pat pasidžiaugta planuojamais asfaltuoti keliais bei gimnazijos remontui skirtomis lėšomis. Kalbėta ir apie planuojamą Veiverių kultūros ir laisvalaikio centro pastato Skriaudžiuose tvarkymą, lėšas, skirtas Veiverių Šaulių namų šildymui. Planuojama dalį renginių organizuoti ir Veiveriuose.

3Susirinkime savo veiklą pristatė ir Prienų rajono savivaldybės tarybos nariai A. Banišauskas, M. Butkevičius, J. Krikštolaitis, C. Pacevičius. Veiverių Tomo Žilinsko gimnazijos direktorė A. Raibužienė bei Skriaudžių pagrindinės mokyklos direktorės pavaduotoja ugdymui A. Jurešienė aptarė savo vadovaujamų įstaigų veiklos rezultatus.

Veiverių seniūnijos gyventojai susirinkime išreiškė nuogąstavimus dėl artėjančių kelio „Via Baltica“ remonto darbų, dėl sunkiasvorio transporto gadinamų kelių būklės.

Renginio pabaigoje dainas atliko Veiverių Kultūros ir laisvalaikio centro duetas ir „Cukraus pudra“ atstovai.

Prienų r. savivaldybės informacija

 

Komentarai

komentarai