Prienų–Birštono „Vytauto“ klubas Latvijoje įveikė Utenos „Juventus“

0
1405

1Prienų–Birštono „Vytauto“ klubas Latvijoje įveikė Utenos „Juventus“. „Ordo cup“ taurės turnyro rungtynėse prieniečiai 91:87 (22:23, 20:25, 30:21, 19:18) įveikė Utenos „Juventus“ ekipą.

Tiek „Vytauto“, tiek „Juventus“ žaidė nepilnomis sudėtimis. Prieniškiai žaidė be Povilo Butkevičiaus, Vilmanto Dilio ir Šarūno Vasiliausko, o uteniškiai be Edgaro Želionio, Edgaro Stanionio ir Sauliaus Kulviečio.

Spencerio Butterfieldo ir Chavaughno Lewiso tikslių atakų dėka „Juventus“ klubas nuo pat pirmųjų minučių pabėgo į priekį (10:2), bet Vytauto Šulskio ir Pauliaus Ivanausko atakos leido prieniškiams netrukus sumažinti atsilikimą – 13:15. Kėlinio pabaigoje iš toli pataikė Domantas Šeškus, du taškus pridėjo Linas Lekavičius ir po pirmųjų dešimties minučių jau „Vytauto“ klubas buvo priekyje – 22:21.

Įpusėjus antrajam kėliniui S.Butterfieldas ir Rolandas Alijevas tiksliomis atakomis padidino uteniškių pranašumą iki penkių taškų (39:34), bet D.Šeškus ir L.Lekavičius vėl beveik atstatė pusiausvyrą – 38:39. Visgi paskutinėmis minutėmis „Juventus“ surengė spurtą 7:2 ir po Armino Urbučio bei Ch.Lewiso atakų įpusėjus kėliniui Antano Sireikos komanda pirmavo rezultatu 48:42.

Trečiojo kėlinio pradžioje apie save priminė Prienų ekipos snaiperiai. Du kartus iš toli pataikė V.Šulskis, po tolimą metimą pridėjo Gytis Sirutavičius ir Laimonas Kisielius, o „Vytauto“ ekipa įgijo šešių taškų persvarą – 67:61. Nors Ch.Lewiso ir E.Dimšos tritaškiai leido uteniškiams kiek priartėti, prieš lemiamas dešimt minučių Virginijaus Šeškaus komanda buvo priekyje – 72:69.

Ketvirtajame kėlinyje užvirė tikras nervų karas. Po S.Butterfieldo tolimo metimo prasidėjus paskutinei susitikimo minutei „Juventus“ įgijo minimalią persvarą (85:84), tačiau netrukus D.Šeškus atsakė tuo pačiu ir Prienų klubas susigrąžino pranašumą – 87:85. „Juventus“ klubui apsigynus pražanga buvo sustabdytas R.Alijevas, bet pastarasis pataikė tik vieną baudos metimą – 86:87. Per likusį laiką prieniškiai tiksliau realizavo baudų metimus ir iškovojo pergalę rezultatu 91:87.

Prienų–Birštono „Vytauto“ gretose išsiskyrė Linas Lekavičius (20 tšk., 7 atk. kam., 6 rez. perd.), Vytautas Šulskis (15 tšk., tritaškiai 5/8), Domantas Šeškus (13 tšk., tritaškiai 3/4), Laimonas Kisielius (13 tšk., 6 atk. kam.), Vaidas Čepukaitis (12 tšk., 10 atk. kam.) bei Gytis Sirutavičius (11 tšk.).

„Juventus“ komandai po 18 taškų surinko Egidijus Dimša (dvitaškiai 4/8, tritaškiai 2/2, baudos 4/4, 21 naud. Bal.) ir Spenceris Butterfieldas (tritaškiai 3/9, 5 atk. kam.), 17 – Arminas Urbutis (dvitaškiai 6/10, 8 atk. kam.), 12 – Chavaughnas Lewisas (dvitaškiai 2/9, tritaškiai 2/4, 6 atk. kam.), 11 – Rolandas Alijevas, 7 – Martynas Linkevičius (6 atk. kam., 6 rez. perd.), 2 – Aidas Viskontas (tritaškiai 0/4, 3 rez. perd.).