Prienų-Birštono „Vytautas“ lengvai įveikė Panevėžio „Lietkabelį“ (Video)

0
1471

0Pergale „Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionatą pradėjo „Vytauto“ ekipa. Virginijaus Šeškaus auklėtiniai namuose 87:68 sutriuškino „Lietkabelį.

Šios komandos tarpusavio rungtynėmis pradėjo ir praėjusį sezoną. Ir tąkart pergale džiaugėsi Prienų krepšininkai 88:81 įveikę Gintaro Kadžiulio treniruojamą ekipą.

Gera pradžia – pusė darbo. „Vytauto“ ekipa rungtynes pradėjo užtikrintai ir pamatus pergalei paklojo jau pirmoje rungtynių pusėje, kai įgijo 22 taškų pranašumą (49:27).

Po didžiosios pertraukos Gintaro Kadžiulio auklėtiniams pavyko stabilizuoti situaciją, bet deficitas vis tiek nemažėjo – po trijų kėlinių Prienų klubas pirmavo 70:47.

Lemiamame ketvirtyje „Lietkabelis“ nenuleido rankų ir po truputį ėmė artėti – sužaidus 4 minutes atsilikimas sumažėjo iki 18 taškų – 56:74. Galutinis mačo rezultatas – 87:68 „Vytauto“ naudai.

Tvarkaraštis. „Vytauto“ spalio 3 dieną laukia nelengvas išbandymas – Lietuvos čempionai, Kauno „Žalgirio“ krepšininkai. Susitikimas prasidės 17 valandą ir jį tiesiogiai transliuos TV6 televizija.

„Vytautas“: Šarūnas Vasiliauskas 24, Vytautas Šulskis 14, Gytis Sirutavičius 12.

„Lietkabelis“: Artūras Valeika 14, Brandon Wood 13, Jermaine Love 12.