Prienų-Birštono „Vytautas“ iškovojo antrąją pergalę (Video)

0
1295

2„Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionate „Vytauto“ ekipa namuose 78:76 (18:20, 28:17, 16:18, 16:21) nugalėjo „Šiaulių“krepšininkus.

Nuo susitikimo pradžios užvirusi kova taškas į tašką tęsėsi iki antro kėlinio vidurio. Tuomet Vytauto Šulskio vedini aikštelės šeimininkai spurtavo ir po pirmos rungtynių dalies pirmavo 46:37.

Svečiai ketvirto kėlinio pabaigoje dar buvo priartėję (74:71), o likus žaisti 40 sekundžių sumažino atsilikimą iki minimumo (76:75). Vaidas Čepukaitis nepataikė abiejų baudų ir suteikė svečiams galimybę išlyginti arba persversti rezultatą. Paskutinė svečių ataka buvo nesėkminga ir susitikimą rezultatu 78:76 laimėjo „Vytautas“.

Lyderiai. „Vytautą“ į pergalę vedė keturi krepšininkai, pelnę didžiąją dalį taškų. Vytautas Šulskis surinko 19, Gytis Sirutavičius – 18, Vilmantas Dilys – 14, o Laimonas Kisielius 11 taškų.

Baudų metimai. Abi ekipos prastai metė nuo baudų metimo linijos. „Vytautas“ 64% (16/25), „Šiauliai“ 72% (15/21).

„Vytautas“: V.Šulskis 19 (5 atk. kam.), G.Sirutavičius 18, V.Dilys 14, L.Kisielius 11, L.Lekavičius 8.

„Šiauliai“: P.Dambrauskas 14, A.Marei‘us 12, A.Jomantas (6 atk. kam.) ir D.Dudzinskis po 9, D.Knightas, G.Leonavičius ir M.Scottas po 8.