Revuonos badmintono atstovai Vilniuje iškovojo penkis medalius

0
1679

Spalio 21 dieną, Vilniuje, Delfi sporto centre buvo surengtos „CBC junior“ varžybos, kuriose varžėsi 82 jaunieji badmintono žaidėjai.

Šiose varžybose varžėsi ir 7 mokiniai iš „Revuonos“ pagrindinės mokyklos. Geriausiai sekėsi Augustui Valatkai ir Deivydui Žilinskui, abu iškovojo po du medalius žaisdami poroje, bei kiekvienas atskirai.

Augustas ir Deivydas iškovojo 2-ją vietą vyrų dvejeto grupėje, Augustas buvo antras vyrų vieneto grupėje, o Deivydas trečias.

Sėkmingus savo pasirodymus tęsia Agnė Stravinskaitė, nes dar nebuvo varžybų iš kurių Agnė grįžtų be apdovanojimo, neišimtas buvo ir šios varžybos, nes merginų vieneto grupėje Agnė iškovojo 2-ją vietą.

Taip pat verta paminėti, kad pirmą kartą oficialiose varžybose debiutavo ir Gvidas Olišauskas. Gvidas iškovojo dvi pergales ir patyrė du pralaimėjimus bei vyrų vieneto grupėje buvo dešimtas, o poroje su Ugniumi Mikalausku, buvo visai arti apdovanojimų tačiau liko ketvirti.