Prienų badmintonininkai – Lietuvos taurės varžybų nugalėtojai

0
1688
12015 m. gegužės 9 d. Sabonio krepšinio sporto centre (Kaunas) vyko Lietuvos badmintono taurės 4 etapo varžybos, kuriose U19 B grupėje dalyvavo ir Balbieriškio pagrindinės mokyklos mokinė Gerda Trakymaitė,bei buvęs mokinys Rytis Bucevičius (treneris V. R. Sidaravičius).Merginų vieneto varžybose pusfinalyje po įtemtos kovos Gerda įveikė vilnietę V.Movšovič rezultatu 2:1 (21:17; 15:21; 21:15).Finale Gerda 2:0 (21:14; 21:13) nugalėjo ignalinietę L. Drūteikaitę ir tapo Lietuvos 10-tosios taurės 4-tojo etapo nugalėtoja.R. Bucevičiui vyrų vienetų varžybose nesisekė laimėti apdovanojimų.

Mišrių dvejetų varžybose Rytis su Gerda šventė pergales, pusfinalyje 2:0 (21:18; 21:8) nugalėjo J. Petkaus ir L. Drūteikaitės porą, o finale 2:0 (21:18; 22:20) palaužė Kelmės atstovų A. Sutkaus bei E. Gusarovaitės duetą ir tapo ketvirtojo taurės etapo mišriųjų dvejetų nugalėtojais.

Susumavus visų keturių 10-tosios Lietuvos taurės etapų rezultatus mišrių dvejetų U19 Bj grupėje Gerda ir Rytis tapo absoliučiais nugalėtojais ir iškovojo 1 vietą bei Lietuvos badmintono taurę, padėkos raštus.

Po keturių merginų vieneto etapų Gerda nusileido tik tauragiškėms G. Turauskaitei bei U. Sakalauskaitei ir iškovojo aukštą 3-ją vietą Lietuvoje.

Gegužės 23 d. Vilniuje vyks paskutiniosios 2014-2015 mokslo metų badmintono varžybos. Jų metu kovos ir didelis Balbieriškio pagrindinės mokyklos jaunųjų badmintonininkų būrys.