Prienai toliau stebina: išskirtinį turnyrą organizuosiantis „Vytauto“ klubas traukiasi iš BBL

0
831

Prienų-Birštono „Vytauto“ klubas džiaugiasi matydamas didžiulį susidomėjimą klubo veikla iš viso pasaulio ir skelbia apie „Big Baller Brand Challenge Games“ draugiškų rungtynių ciklą.

Dėl šių priežasčių nusprendėme surengti rungtynes su Lietuvos komandomis, kuriose žaidžia perspektyviausi Lietuvos krepšininkai, turintys dideles galimybes žaisti aukščiausiame lygyje. „Big Baller Brand Challenge Games“ draugiškų rungtynių cikle ne tik debiutuos komandos naujokai LiAngelo ir LaMelo Ballai, bet tai bus puiki proga talentingiausiems Lietuvos klubų žaidėjams pasirodyti prieš visą pasaulį.

Norėdami labiau paskleisti žinią apie šiuos susitikimus, „Vytautas“ sudarė sutartį su socialiniu tinklu „Facebook“ ir puslapiu „Ballislife“, kurie šias rungtynes išskirtinai transliuos tik „Facebook“ vartotojams. Mačai bus pasiekiami ir JAV auditorijai, kuri juos galės stebėti per „Facebook Watch“ platformą, o visame likusiame pasaulyje juos bus galima žiūrėti per „Ballislife HS Basketball Weekly Showcase show“ puslapį.

„Big Baller Brand Challenge Games“ draugiškų rungtynių ciklo tvarkaraštis:

Sausio 9 d. 20.30 val.: „Vytautas“ – Kauno „Žalgiris-2“

Sausio 15 d. 20.30 val.: „Vytautas“ – Vilniaus „Lietuvos-rytas-2“

Sausio 17 d. 21.00 val.: „Vytautas“ – Šakių „Vytis“

Sausio 23 d. 21.00 val.: „Vytautas“ – Alytaus „Dzūkija“

Sausio 28 d. 21.00 val.: „Vytautas“ – Jonavos „Jonava“.

Dėl šių priežasčių klubui teko priimti sunkų sprendimą – po ilgų derybų buvo nuspręsta, kad šį sezoną komanda Baltijos krepšinio lygoje kovų nebetęs. Į BBL batalijas ekipa kitą sezoną grįš su dar stipresne sudėtimi ir vėl kovos dėl aukščiausio titulo.

krepsinis.net informacija

 

Komentarai

komentarai