„Prienai“ kviečia vieną Lavrinovičių, „Dzūkija“ – abu

0
1161

Panevėžio „Lietkabelio“ klubą palikę broliai Lavrinovičiai nusprendė tęsti karjerą ir dabar belieka išsirinkti, kur jiems keliauti. Aukštaūgiai turi du realius variantus – Alytaus „Dzūkiją“ ir „Prienus“. Tiesa, abi galimybės yra skirtingos.

Alytiškiai norėtų savo gretose matyti abu Lavrinovičius, o štai Virginijus Šeškus kviečia į savo gretas tik Kšištofą. Jam siūlomas apie 60 tūkstančių eurų per sezoną siekiantis uždarbis. 38-erių Kšištofas šiuo metu su šeima vieši Gruzijoje ir tik grįžęs sės prie derybų stalo su komandomis. Negalima atmesti varianto, kad Darjušas pasuks į Alytų, o Kšištofas – vos už 40 kilometrų esančius Prienus. Vis dėlto veteranų prioritetas yra rungtyniauti kartu. Lavrinovičiai tikrai nesikels žaisti į užsienį. Tokį variantą jie turėjo dar 2016 metų vasarą, bet tada dviems metams apsistojo Panevėžyje ir keliauti svetur nebenori. Darjušo žmona apskritai prašė vyro baigti karjerą šią vasarą, bet praėjusiame sezone traumų išvengęs „centras“ jaučiasi gerai ir nori dar žaisti.

Abu Lavrinovičiai „Lietkabelyje“ uždirbdavo po 80 tūkstančių eurų. „Dzūkija“ jiems negali pasiūlyti nebent dukart mažesnį atlyginimą, bet žaidėjai nebėra rinkoje tokie paklausūs, jog gautų bent jau panašią sumą, kokią uždirbo iki šiol. Būtų simboliška, jeigu abu Lavrinovičiai karjerą baigtų būtent ten, kur ją ir pradėjo – Alytuje 1997-1998 metų sezone. „Dzūkijoje“ Lavrinovičių lauktų griežta vyr. trenerio Andrejaus Urlepo ranka. Slovėnas puikiai supranta, kad broliai nepakels jo treniruočių krūvio, todėl jiems bus daromos nuolaidos.

210 cm ūgio K. Lavrinovičius praėjusiame Lietuvos krepšinio lygos (LKL) sezone per 20 minučių įmesdavo 9,7 taško, atkovodavo 3,7 kamuolio, atlikdavo 1,6 rezultatyvaus perdavimo ir rinkdavo 11,4 naudingumo balo. 212 cm ūgio D. Lavrinovičiaus statistika siekė 9 taškus, 4,4 atkovoto kamuolio, 1,7 rezultatyvaus perdavimo ir 11 naudingumo balų per 17 žaidimo minučių.

krepsinis.net informacija

J. Elinsko nuotrauka

Komentarai

komentarai