Prienai atsisveikino su Kalėdų eglute ir seniais besmegeniais

0
523

Šių metų sausio 9 dieną, Prienų Laisvės aikštėje įvyko tradicinis renginys „Lik sveika, Žaliaskare”. Renginio tikslas – atsisveikinti su Kalėdomis ir Seniais besmegeniais.

Renginyje dalyvavo miestelėnai, gausus būrys darželinukų bei moksleivių. Sveikinimo žodžius tarė Prienų rajono savivaldybės vicemeras Algis Marcinkevičius, bei Prienų seniūnijos seniūnas Algimantas Matulevičius.

Renginį pradėjo šių metų pagrindiniai Prienų rajono  žiemos personažai – seniai besmegeniai, kurie savo kalboje pasidžiaugė gausiais šventinio laikotarpio renginiais.  Visus susirinkusius savo dainomis linksmino Prienų meninio lavinimo studija „Ramunėlė”.  Taip pat su dovanomis į renginį atkeliavo ir Kalėdų senelis.

Prienų visuomenė buvo raginama atsinešti ir nupuoštas Kalėdų eglutes, kurias per renginį surinko Prienų miškų urėdijos darbuotojai. Eglutes buvo galima atnešti prie centrinės Prienų eglės nuo pat antradienio ryto.  Dalyviams buvo įteikti tikrojo gamtos bičiulio pažymėjimai.
Prienų kultūros ir laisvalaikio centre buvo rodomas Prienų „Revuonos” pagrindinės mokyklos muzikinis spektaklis „Z karta”.

Prienų eglutė miestelėnus džiugins dar iki sausio 15 dienos.

Prienų kultūros ir laisvalaikio centro informacija

Komentarai

komentarai