Prastas paskutinis kėlinys privertė „Skycop“ pasiduoti „Dzūkijai“

0
2218

Alytaus „Dzūkija“ (3/4) LKL čempionate namuose užtikrintai 88:73 (21:20, 12:19, 25:24, 24:16) susitvarkė su Prienų „Skycop“ (3/5).

Ilgą laiką atsilikusi Prienų komanda kabintis į rungtynes bandė ketvirtame kėlinyje. Darjušas Lavrinovičius vienas skirtumą mažino iki 5 taškų (66:61), tačiau per likusį laiką „Skycop“ puolimą rezgė sunkiai ir išgyvenusi atkarpą 0:16 nebeturėjo šansų laimėti.

Prienų klubas priekyje buvo tik pirmame ketvirtyje (19:11), kuomet sulaukė gero lietuvių indėlio. Vis tik spurtu 9:0 „Dzūkija“ rezultatą persvėrė ir nuo to laiko ėmė saugoti pranašumą.

„Skycop“ puolimas sustojo ir maksimalus dalykas, kurį jiems pavyko padaryti, tai trumpam išlyginti rezultatą. Po ilgosios pertraukos Kendrickas Brownas ir aukštaūgiai „Dzūkijai“ leido atsiplėšti dviženkliu skirtumu – 62:52.

Mike’as Bruesewitzas sužaidė blogiausias savo rungtynes „Betsafe–LKL“: per 25 minutes pelnė 2 taškus (1/1 dvit., 0/3 trit), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo, išprovokavo 2 pražangas, 5 kartus pažeidė taisykles ir surinko minus 1 naudingumo balą.

Užsidirbęs antrą nesportinę pražangą legionierius į rūbinę iškeliavo likus dar trims minutėms iki mačo pabaigos.

„Dzūkija“: Kendrickas Brownas 17 (9 rez. perd.), Waverly Austinas ir Egidijus Dimša (12 atk. kam.) – po 15, Artūras Jomantas 14 (10 atk. kam.), Paulius Petrilevičius 10, Matas Jogėla 8.

„Skycop“: Martynas Gecevičius 18 (4/12 trit.), Darjušas Lavrinovičius 17, Mindaugas Lukauskis 13 (9 atk. kam.), Ovidijus Varanauskas 11 (0/6 trit.), Domantas Šeškus 4.

„Skycop“ gerokai pralaimėjo varžovams kovą dėl kamuolių: sugriebė 27 kamuolius, o „Dzūkija“ nusiėmė 52.

Alytaus klubo treneris Andrejus Urlepas po susitikimo labiausiai džiaugėsi savo komandos atsidavimu.

„Mes žaidėme prieš stipriausias Lietuvos komandas, bet tuos mačus pralaimėjome. Šįkart jautėme atsakomybę laimėti ir padarėme gerą darbą, kad tai padarytume. Gecevičių buvome sustabdę pirmoje mačo dalyje, nors vėliau jis ir rinko lengvus taškus. Mano žaidėjai paliko aikštelėje širdis ir tai mus atvedė pergalės link“, – kalbėjo „Dzūkijos“ treneris.

Tuo tarpu Virginijus Šeškus sakė, kad jo komanda netrukus gali sulaukti pastiprinimo.

„Mūsų bėda yra ta, kad mums labiausiai pritrūksta energijos. Šiandien pralaimėjome kovą dėl kamuolių net 25 kamuoliais – nežinau, kaip taip mažai pralaimėjome rungtynes su tokiu rodikliu. Tritaškius irgi metėme tik 23 procentais. Galima sakyti, kad mums sunkiau apsiginti, bet tada reikia geriau užpulti.

Nuo sezono pradžios aiškinau komandai, kad individualiai nieko nepadarysime – reikia žaisti komandiškai.

Papildymo po krepšiu ieškosime. Jei viskas gerai, kitą savaitę peržiūroje turėsime žmogų“, – atskleidė V. Šeškus.