Popietė „Ruduo – eilėse, vasaros skaitymai – mintyse“

0
1710

Rugsėjo 14 dieną Prienų Justino Marcinkevičiaus viešosios bibliotekos Aptarnavimo skyriuje vyko literatūros popietė „Ruduo – eilėse, vasaros skaitymai – mintyse“.

Popietės metu buvo skaitomos Vinco Mykolaičio Putino, Justino Marcinkevičiaus, Juozo Erlicko ir kitų poetų eilės apie rudenį. Klausydamiesi deklamuojančiųjų, popietės dalyviai išvydo ir pajuto kitą, iki šiol nepažintą skaitomos poezijos pusę, kuri paskatino diskusijai apie poezijos galią ir įtaką žmogaus gyvenimui.

Popietės metu savo naujus eilėraščius bendraminčiams literatūros mylėtojams skaitė B. Smirinenko, S. Juršienė, B. Jakubauskas. Aptarti buvo ir vasaros skaitymai. Įdomu buvo klausytis Inesės Sabakinienės pasakojimo apie norvegų rašytojos Majos Lunde romaną „Bičių istorija“, kuriame narpliojamos sudėtingos egzistencinės būties problemos.

Knygą pristačiusios skaitytojos nuomone, tai nuostabi, sudėtinga ir įtraukianti knyga, nuo kurios neįmanoma atsiplėšti, nes ji – apie žmogaus buvimo šioje žemėje prasmę. Baigiantis popietei knygos bičiuliai susipažino su literatūros naujienomis – dar neskaitytomis, bet jau biblioteką pasiekusiomis knygomis: Tatianos de Rosnay „Saros raktas“, Akselio Miuntės „Knyga apie San Mikelę“, Romo Daugirdo „Rūke įšalusios dulkės“.

Prienų Justino Marcinkevičiaus viešosios bibliotekos informacija

 

Komentarai

komentarai