Pirmosios vakcinos globos, slaugos ir socialinėms įstaigoms

0
258

Sausio 14 d., ketvirtadienį, Prienų PSPC pasiekė 240 dozių vakcinos, skirtos globos, slaugos, socialinių įstaigų gyventojams ir darbuotojams. Vakar buvo skiepijami Prienų globos namų gyventojai bei darbuotojai – paskiepytas 41 gyventojas ir 25 darbuotojai. Pirmoji skiepą gavo aktyvi įstaigos gyventoja Violeta Ibianskytė. Kaip sakė Prienų globos namų direktorė Inga Barkauskienė, visi skiepų labai laukė ir tam ruošėsi. Buvo pasiruošta skiepyti 102 asmenis, tačiau testai parodė, kad dalis asmenų jau yra persirgę COVID-19 besimptome forma patys to nežinodami, todėl šiame etape jų neskiepijo. Taip pat nemažai gyventojų ir darbuotojų nuo lapkričio yra persirgę koronavirusine infekcija, skiepus jie galės gauti ne anksčiau kaip po trijų mėnesių.

Taip pat vakar paskiepyti 38 Šilavoto globos namų gyventojai ir darbuotojai, 18 Balbieriškio PSPC Slaugos skyriaus pacientų ir darbuotojų.

Tą pačią dieną buvo skiepijami Stakliškių, Jiezno PSPC, UAB „Pagalba ligoniui“, Jiezno paramos šeimai centro darbuotojai. Iš viso ketvirtadienį Prienų r. savivaldybėje buvo paskiepyti 179 asmenys.

Sausio 15 d. bus paskiepyti dializuojami ligoniai, globos namų „Smiltelė“ gyventojai ir darbuotojai, Veiverių krašto medikai bei Prienų ligoninės Slaugos skyriaus ligoniai – iš viso 60 asmenų.

Prienų ligoninėje per savaitę atlikta virš 200 tyrimų

Per savaitę VšĮ Prienų ligoninėje atlikti 208 tyrimai, iš jų 183 pacientams (58 teigiami), 13 globos namų darbuotojams (1 teigiamas), 12 medikams (3 teigiami).

Nuo lapkričio 7 d. (nuo skyriaus įkūrimo) iki dabar Covid-19 skyriuje gydyti 178 pacientai: 121 pasveiko, 35 mirė, 22 šiuo metu dar gydomi. Per savaitę naujai stacionarizuoti 24 pacientai.

Gruodžio 15 d. paskiepyta 12 Slaugos ir palaikomojo gydymo skyriaus pacientų.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai