Pirmojoje „Vytauto“ treniruotėje – C. Ronaldo vardinius drabužius siuvančios gamyklos vadovas

0
649

Prienų-Birštono „Vytautas“ antradienį pradėjo pasiruošimą naujajam sezonui ir pirmojoje treniruotėje dalyvavo ne visi ekipos nariai. Regimantas Miniotas ir Tomas Dimša žaidžia universiadoje, o įžaidėjas Bradas Tinsley prisijungs šią savaitę. Prakaitą stadione liejo sutartis turintys Tadas Klimavičius, Martynas Linkevičius, Paulius Ivanauskas, Egidijus Dimša ir Karlis Apsitis. Taip pat laisvasis agentas Eigirdas Žukauskas.

Kartu su krepšininkais pratimus atliko ir profesionaliai niekada krepšinio nežaidęs Tomas Tumynas. Šis 30-metis marijampolietis yra įmonės vadovas, kuri išgarsėjo, kai paaiškėjo, jog Kazlų Rūdoje įsikūrusi siuvykla siuva Cristiano Ronaldo vardinius apatinius bei marškinėlius, kuriuos Madrido „Real“ žvaigždės gerbėjai graibsto visame pasaulyje.

Pats T. Tumynas yra krepšinio gerbėjas ir planavo vykti palaikyti Lietuvos rinktinę Izraelyje, bet antradienį „Facebook“ paskyroje paskelbė parduodantis skrydžio bilietus į Tel Avivą ir bilietus į mūsiškių rungtynes. T. Tumynas prieš kelis mėnesius pateko į žiniasklaidos akiratį, kai pasiskelbė, jog jo prabangų „Bentley“ markės automobilį Kaune kažkas apmetė kiaušiniais. Ar T. Tumynas bus registruojamas Lietuvos krepšinio lygos (LKL) kovoms, lieka neaišku.

krepsinis.net informacija

Komentarai

komentarai