Pirmąją metų savaitę dominavo Livija Sakevičiūtė

0
1993

Po Naujų metų į „Akvilės“ moterų krepšinio lygą sugrįžo rungtynių maratonas, o pirmąją 2017 metų savaitę buvo sužaisti penki mačai.

Tradicinėje „Akvilės“ lygos apžvalgoje – apie nerezultatyvų mačą Kaune, jaunųjų „Kibirkšties-VKM“ krepšininkių revanšą ir lengvas „Svajos“, „RKL-GUT.LT“ ir KM „Aisčių“ pergales.

„Aisčių“ komandoje spindėjo startinis penketas – visos žaidėjos pelnė dviženklį taškų skaičių. Rezultatyviausia buvo 17 taškų pelniusi Livija Sakevičiūtė, o jai geriausiai talkino 14 taškų įmetusi Gerda Vitkevičiūtė, 12 pridėjusi Evelina Januševičiūtė ir po 10 surinkusios Klaudija Serkevičiūtė ir Brigita Mockutė. Visas startinis penketas pelnė 63 iš 86 komandos taškų. Kaunietės namuose 86:55 sutriuškino Panevėžio „KKSC-Naftėną“, o visa varžovių komanda pelnė mažiau taškų nei „Aisčių“ startinis penketas.

Kauno KM „Aisčių“ vidurio puolėja Livija Sakevičiūtė praėjusiame ture užfiksavo galingą dvigubą dublį. Ji mače su Panevėžio „KKSC-Naftėnu“ pelnė 17 taškų (7/10 dvit., 3/4 baudos), sugriebė 17 kamuolių, blokavo 5 metimus bei surinko 38 naudingumo balus, o pagal pastarąjį rodiklį buvo nepralenkiama tarp visų lygos žaidėjų. Krepšininkė užfiksavo asmeninius pelnytų taškų ir naudingumo balų sezono rekordus.

akvileslyga.lt informacija

Komentarai

komentarai