Pažymėjimai įteikti gausiam būriui seniūnaičių

0
1262

Rudeniui įpusėjus, baigėsi seniūnaičių rinkimai visose devyniose Prienų rajono savivaldybės seniūnijose: Išlaužo, Pakuonio, Jiezno, Naujosios Ūtos, Stakliškių, Veiverių, Šilavoto, Balbieriškio ir Prienų.

Lankydamasis seniūnijose, Prienų r. savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas su komanda pažymėjimus iškilmingai įteikė 65 naujai kadencijai išrinktiems Prienų rajono seniūnaitijų seniūnaičiams. Trims Naujosios Ūtos seniūnijos seniūnaičiams pažymėjimai turėtų būti įteikti lapkričio viduryje seniūnijoje vyksiančio renginio metu.

Savivaldybės vadovai padėkojo už nuoširdų darbą buvusiems seniūnaičiams, o naujai išrinktiems linkėjo sėkmingai dirbti, būti iniciatyviems, energingiems, glaudžiai bendradarbiauti su seniūnais bei specialistais, siekti pateisinti gyventojų pasitikėjimą.

Vadovai pabrėžė, kad seniūnaitis, bendradarbiaudamas su vietos bendruomenėmis ir kitomis institucijomis, gali daug prisidėti prie aktualiausių problemų sprendimo, vietos gyventojų gyvenimo gerinimo, todėl jo vaidmuo savivaldoje yra labai svarbus.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai