Pasveikino Jiezno ilgaamžę

0
568

Balandžio 23 d. Jiezno gyventojai Alfonsai Bajorienei sukako 95-eri. Ji sulaukė didžiausios gyvenime laimės – būti dar pakankamai aktyviai, sveikai ir apsuptai didelio būrio artimųjų: penkių vaikų, keturiolikos vaikaičių ir penkiolikos provaikaičių.

Garbingos sukakties proga gerbiamą jubiliatę pasveikino Prienų rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas, palinkėjo daug sveikatos, stiprybės, artimųjų meilės ir šilumos. Prie sveikinimų prisijungė ir Jiezno seniūnas Algis Bartusevičius, jo pavaduotoja Asta Lukšaitė.

A. Bajorienė yra kilusi iš Pelekonių kaimo, pasiturinčių ūkininkų šeimos. Į Jiezną atsikėlė ir su vyru namą statytis pradėjo 1952 m. Nors gyvenime būta daug skausmo, o prieš 25-erius metus liko našlė, sunkumai moters nepalaužė. Gydė vaikų meilė, darbas, pomėgiai. Apylinkėse ji garsėjo kaip puiki audėja, juostų pynėja, maisto gamintoja.

Prie šimto metų artėjanti močiutė šiandien džiugina artimuosius ne tik sveikata, bet ir tuo, jog tokio garbaus amžiaus sulaukusi turi puikią atmintį, nepaliauja domėtis viskuo, kas vyksta Lietuvoje – nuo kasdienio gyvenimo iki politikos (mėgsta internete peržvelgti naujienas, o skaito dar be akinių). Pati pasirūpina savimi, myli ir augina gėles, dirba darže.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai