Pasvalyje prasiautė „Vytauto“ puolimo uraganas (Video)

0
1257

1Užtikrintą pergalę LKL pirmenybėse pasiekė Prienų-Birštono „Vytautas“. Galingai puolime žaidęs Virginijaus Šeškaus klubas 100:91 (30:22, 26:28, 21:19, 23:22) nugalėjo Pasvalio „Pieno žvaigždes“.

Rezultatyvumas. Gynyba Pasvalyje neegzistavo. Per du kėlinius komandos kartu pelnė net 106 taškus, o priekyje buvo „Vytautas“ 56:50.

Puolimas. „Vytautas“ dar 25-ąją minutę turėjo surinkęs net 70 taškų. Su tokia gynyba „Pieno žvaigždės“ turėjo mažai šansų, todėl trečiojo kėlinio viduryje Virginijaus Šeškaus auklėtiniai pavojingai atitrūko 70:55. Svečiai išsaugojo pergalingą pranašumą iki pat dvikovos pabaigos.

Rekordas. Vienas „Vytauto“ lyderių Laimonas Kisielius nebuvo toks rezultatyvus kaip įprasta ir pelnė 9 taškus, bet savo taškus kompensavo kitu būdu. Puolėjas atliko net 10 rezultatyvių perdavimų ir pasiekė asmeninį rekordą.

„Vytautas“ laimėjo ketvirtą kartą iš eilės, o pasvaliečiams tai buvo ketvirtoji iš eilės nesėkmė.

Tikslumas. „Vytautas“ dvitaškius metė geriau nei baudų metimus (68 proc. – 65 proc.), o tritaškius pataikė 46 proc. tikslumu. Pasvaliečiai taip pat buvo taiklūs – pataikė 59 proc. dvitaškių ir 54 proc. tritaškių.

„Vytautas“: Š.Vasiliauskas 7, T.Jogėla 15, V.Šulskis (9 atk. kam.) ir G.Sirutavičius po 14, V.Čepukaitis 13.

„Pieno žvaigždės“: D.Low 22, L.Radosavljevičius 14, R.Moore’as 11, A.Agofonovas 9.