Pasitarime su Žemės ūkio skyriaus specialistais aptarti žemės ūkio ir kiti administraciniai klausimai

0
1859

Gegužės 24 d. Prienų r. savivaldybės administracijos vadovai – direktorė J. Zailskienė ir pavaduotojas A. Marcinkevičius organizavo pasitarimą su Savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyriaus darbuotojais ir žemės ūkio specialistais, dirbančiais seniūnijose.

Pasitarime buvo aptartos skyriaus ir administracijos bendro darbo gairės įgyvendinant Savivaldybės administracijai bei Žemės ūkio skyriui keliamus tikslus, išsakyti abipusiai lūkesčiai.

Pasitarimo metu buvo sutarta daugiau dėmesio skirti produktyviam bendradarbiavimui tarp specialistų, seniūnijų ir ūkininkų, žemės ūkio valdų savininkų, kitų ūkinių organizacijų sprendžiant žemės ūkio klausimus, aptariant naujas programas, paramos galimybes, žemės ūkiui padarytos žalos ir kompensavimo už patirtus nuostolius formas, griežtinant neprižiūrimų gyvulių kontrolę, stebint situaciją dėl apleistų ūkinių pastatų seniūnijose ir kt.

Administracijos vadovai ragino Žemės ūkio skyrių ir specialistus seniūnijose organizuoti reguliarius pasitarimus ar kitokio formato susitikimus su ūkininkais bei kitomis organizacijomis, kad žmonės gautų kuo daugiau informacijos ir atsakymus į visus jiems rūpimus klausimus. Taip pat dažniau išsakyti savo problemas, pastebėjimus ir lūkesčius administracijos vadovams.

Pasitarimas su Žemės ūkio skyriaus specialistais – antrasis, kurį organizavo naujos kadencijos administracijos vadovai. Pirmasis įvyko su Bendrojo skyriaus darbuotojais. Susitikimai su skyrių specialistais bus tęsiami ir toliau. „Kuo daugiau išgirsime, sužinosime, tuo daugiau nuveiksime. Manau, kad tik bendras, sutelktas darbas padės pasiekti norimus rezultatus“, – pabrėžė administracijos vadovė J. Zailskienė.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai