Pasitarime aptarti baseino statybos klausimai

0
964

Prienų r. savivaldybės mero A. Vaicekausko iniciatyva aptarti baseino Prienuose statybos klausimų gruodžio 12 d. prie diskusijų stalo susėdo meras su komanda, specialistai, darbų rangovai, projektuotojai.

Prienų baseino statyba prasidėjo 2018 metais ir, galima sakyti, jog šiais metais pirmasis statybos etapas bus baigtas. Meras pasidžiaugė rezultatais, tačiau pažymėjo, kad dar laukia dideli iššūkiai įrengiant vidų, todėl, anot jo, labai svarbu visoms pusėms (rangovams, projektuotojams, užsakovams) bendradarbiauti, atsakingai atlikti numatytas užduotis.

Pasitarimo metu buvo aptarti jau padaryti darbai, detaliai išnagrinėti projektavimo dokumentai, išsakyti pastebėjimai ir siūlymai. Pasidalinta kitų savivaldybių ir net šalių patirtimi, pritaikant modernius metodus ir kokybiškas medžiagas vandens ir pirčių erdvėms, vėdinimo sistemoms, baseino uždengimui ir kt. patalpoms įrengti. ilgos diskusijos vyko dėl vidaus patalpų išdėstymo. Sutarta artimiausiu laiku su profesionalais pasigilinti į aptartus klausimus ir atlikti tam tikras projekto korekcijas.

Kitų metų pradžioje rangovai planuoja pradėti įrengti baseino vidaus patalpas – persirengimo, dušų, vandens, pirčių ir kitas zonas.

Visa baseino statybos sutarties vertė 4 149 637,62 Eur su PVM. Jeigu darbai nestrigs, jie planuojami baigti iki 2021 metų.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai